Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális a gyerekem?

Szerintetek normális a gyerekem?

Figyelt kérdés
Szoval 3 eves fiu orokmozgo. Szerintem akkor ha faradt akk barmin ki tud borulni, irrealis dolgot kitalal pl most menjunk ki a jatszora. Nyikvan nem megyunk. De o csak mondja. Annyira kiborul h toporzekol ut rug, sokszor le kell fogni h ne seruljon meg. Ez masnal is van? Valoban a fáradtság lenne az ok? De tokmindegy ilyen hulyeseget a fejebe vesz es bele lovalja magat nagyon. Neha hanyasig ordit. Megoldas otletek???

2022. ápr. 27. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Gyerek :)

Most nyilik ki elotte a vilag, ervenyesul az akarata

2022. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lehet ilyet kérdezni, hogy "normális a gyerekem? " miért nem mész ki vele, ha azt szeretné? Az , hogy hisztizik vagy örök mozgó , az nem hiperaktivitás! Nem tudom milyen egy átlagos napotok, mennyit vagytok szabad levegőn....
2022. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Egy 3 éves gyerek fáradtan bármin ki tud borulni, ez természetes.

Az hogy üt, rúg, az már nem. Tudni kéne, hogyan neveltétek eddigi életében.

Az, hogy hányásig ordít, nekem szintén túl van a szokásos dackorszakbeli határon. Erről adott esetben gyerekorvossal konzultálnék a helyedben.

Óvodába jár már? Ha igen, ott mit mondanak róla?

2022. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Este 9 kor nem megyek ki vele, holnap bölcsi

Ott egy angyal egyebkent. Gondolom ott egesznap tartja magat es itthon jon ki a feszko

Igykeszunk kint lenni vele sokat, sot neha azt gondolom hogy tul sok neki a program.

Meg bölcsi utan viszem a jatszora ha dolgom van otthon akkor mehet ki a mamaval , nem kell bent ulnie. De neha muszaj elvinnem magammal, azt mar nem is mondom hanyszor fozok egy heten ,tenyleg az a fontosabb hogy vele legyek meg kint legyunk meg stb. De nem mindig lehet az ami neki jo.

2022. ápr. 28. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Fáradt, így jön ki rajta, és a feszültséget nem tudja máshogy levezetni, kezelni. Az én 3 éves lányom is ilyen, óvodában ezt nem csinálja, de itthon igen.
2022. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

22 óra 15 perckor ha már ennyire sír akkor hulla fáradt.

Próbáld sokkal előbb lerakni. Az én fiam ha alvás előtt zokog mindenér, nyafog és ellenkezik, akkor egyszer csak kinyögi olyan álmos vagyok már hogy semmi sem jó. Ő 5 éves és most hagyja el a déli alvást, Ezért előbb lesz fáradt. Most kezdjük el azt hogy előbb fekszik le és így nem is jut el a kimerültségig

2022. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet fáradtság is, vagy túl sok inger éri és attól lesz zizi.

De idegrendszeri éretlenség is esélyes. Sok gyerkőcnél van ilyen. Abszolút nem egyedi eset.

2022. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ennyire durván, de az enyém is néha ezt csinálja, hogy látszik, hogy álmos, de nem hajlandó aludni csak zizeg. Ilyenkor lefekszek mellé, és együtt nézzük a telefonom, vagy könyvet olvasok, közben elalszik ő is. Ha ez se elég, akkor ha kell rákiabálok, hogy na most aztán alvás van, olyankor durcásan levágja magát, és 5 mp múlva már alszik is. Este csak együtt hajlandó lefeküdni menni. Utána én vagy felkelek még, ha elaludt, vagy már én se.
2022. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Nekem megoldás technikám van, de hogy adjam át? Ahhoz egy évig együtt kéne éljünk. 😃


Legyél jobb.

2022. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!