Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valakinek lenne rá lehetősége, de nem engedi, hogy 3-4 éves korig más vigyázzon a gyerekére a férjén kívül? Akár 1-2 órára se.

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
76 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális. Elvégre mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja és ha nekik így kényelmes akkor csinálják nyugodtan
2021. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne lenne normális?

Kötelező tán akkor is másra bízni a gyereket, ha semmi szüksége a szülőknek erre?

A gyerek semmit se veszít.


Visszakérdezek: a nagyszülők csak úgy tudnak gyerekezni, ha a szülő nincs a képben? Csak úgy jó, ha közben anyuka lelép?

2021. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem egézséges. De nem a gyereknek, hanem az anyjának. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nincs más igénye, csak a gyerekkel lenni. És hogy ennyire nem bízik meg másban. (Bár ez bizonyos élethelyzetekben még akár reális is lehet.)
2021. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
3, az apja a gyereknek senki?
2021. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

3!

Attól mert nem tudod elképzelni még igenis lehet ilyen. Nekem a kislányom egy tündéri baba volt, vele jártam fodrászhoz, körmöshöz mert vagy végig aludta vagy csak csendben nézelődött.

2021. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

El tudok képzelni speciális élethelyzetet, pl. a gyermeknek van valami betegsége vagy tényleg nincs senki a környezetben aki megbízható lenne. Egyik ismerősömék egy másik kontinensen éltek pár évet, és tényleg senkire nem tudták bízni addig a gyerekeket.


Ugyanakkor ezek a helyzetek ritkák. Inkább kontrollmánia szokott lenni a háttérben.

2021. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagyom ott anyósomnak a 2 éveseket,mert hiába szereti, foglalkozik vele,és még van róla győződve,hogy tud rá vigyázni,a múltkor mégis a nagy fiam kapta el a kicsit a lépcsőn, majdnem leesett.Nem nemtörődömségből,csak simán egy pillanatra nem figyelt és a kicsi már a lépcső tetején volt Még nem minden esetben fogad szót,így jobbnak látom,ha nem marad még ott.Nem különösebben rossz gyerek amúgy,és anyösom,sem mozog lassan vagy hasonlók,csak nyilván már el van szokva az ilyen kicsiktől.
2021. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

8 évet vártunk a gyerekre, számtalan lombikunk volt, számtalan veszteség, nehéz küzdelmeken mentünk keresztül, mire megszületett a babánk.

Én sem bízom senki másra, de a férjemre természetesen igen. Köszönöm szépen, teljesen normális vagyok.

(Ha valaki a gyerek apjára sem bízza, ott szerintem nem valami jó a szülők kapcsolata :( )

2021. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Megint egy olyan kérdés ahol teljesen mindegy ki mit gondol. Az a lényeg, hogy nekik normális. Nem bántalmazza a kisgyereket akkor kinek mi köze van hozzá, hogy hogy élnek?
2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem normális dolog.

Én nem így csinálom. Hetente, kéthetente egy estére rábízzuk a gyereket anyukámékra, hogy a férjemmel kettesben elmenjünk szórakozni. Kb. 6 hónapos kora óta van így.

2021. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!