Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek fontos kerti...

Szerintetek fontos kerti játszóházat venni a gyereknek, ha mindenkinek van a környéken?

Figyelt kérdés

Kisgyerekes, csokos környéken élek, itt jóformán minden kertben van nagy játszóvár házzal, hintával, csúszdával.


Most lassan a mi gyermekünk is abba a korba ér, hogy már értékelné, ha lenne neki - másnál is szereti -, de úgy érzem, anyagilag ez nekünk nagy érvágás lenne, nem igazán fér bele. Egy kis alap játszóház is 4-600 ezer között van, használtan is néztem, hogy elhoznánk valahonnan, de nem találtam....


Egyébként van mindene, meg nem éhezünk azért, de sok dolog hiányzik még a házunkhoz, se terasz, se kertrendezés, bent is lehetne mit csinálni, jön a kistesó is, fél millió nagy összeg most ilyenekre... :/


Csak közben arra gondolok, hogy mindenki másnak van, csak a mi gyerekünknek nincs...



#gyerek #Játszóvár
2022. ápr. 28. 08:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
ilyesmire gondoltam [link]
2022. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem fontos. Ez inkább státuszszimbólum, annak fitogtatása, hogy nekünk ilyenre is telik.
2022. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem fontos, csak körbe kell nézni, mit engedhetsz meg magatoknak. Elég sz4r ugy felnőni, hogy nincs semmi olyasmid, mint a többi gyereknek és a fantáziátlan és ruppótlan szüleid azzal magyarázzák, hogy ..ez nem fontos..
2022. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges, nem is játszanak vele, megunják pár nap alatt. Az egyetlen ami jó az a trambulin, bár azt is megunta. Egyszerűbb kivinni a játszótérre, az ottani mászóka valamiért érdekesebb neki.
2022. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
az enyémek meg nem unták meg.
2022. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
80%

Ha , mindenkinek olyan van, felesleges.

Ti csináljátok valami mást.

Kerti bunert jászósatokkal, vagy veteményest, olyat ami máshol nincs és erdekes.

Mi pl a szomszéd 80 éves nenihez jártunk, minden gyerek az utcából.

A ház mögé gyujtotte a repedt, törött fazekakat, ott főztünk sárból, pedig a szembe szomszéd gyereknek óriási medencéje volt, nekünk homokozó traktorgumiban, a másik gyereknek más. Voltunk itt is-ott is, de legtöbbször a néninél. És nem fektetett ne sokat...

De ha az utcában van 40 játszó torony és nektek nem fér bele anyagilag, minek a 41.

2022. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
62%
Kis hazat en azert nem veszek,mert sok a darazs,felek belefeszkel a gyereket meg megcsipi benne. De csuszdat,feszekhintat es a homokozot a 2 es 8 eves nap mint nap hasznalja. Lesz nyárra trambulin es medence. Szerintem eleg.
2022. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal olcsóbban is ki lehet hozni. Nálunk van homokozó (16 ezer, lidl) és kiskonyha, azzal játszik a legtöbbet, játékedényekben sarazik. Ismerős fia is ugyanezt csinálta, úgyhogy fiúknak is jó.
2022. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még eszembe jutott a töbi ötlet mellé egy kis sátor, a gyerekek szeretik. Kis medence is nagy buli.


Meg igazából kint (is) használható játékok. Nem tudom, mennyi idős a gyerkőc? Pinterest, youtube telis tele ötletekkel. Főleg DIY ötletekkel, amit a gyerekek is megtudnak csinálni.

2022. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!