Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek fontos kerti...

Szerintetek fontos kerti játszóházat venni a gyereknek, ha mindenkinek van a környéken?

Figyelt kérdés

Kisgyerekes, csokos környéken élek, itt jóformán minden kertben van nagy játszóvár házzal, hintával, csúszdával.


Most lassan a mi gyermekünk is abba a korba ér, hogy már értékelné, ha lenne neki - másnál is szereti -, de úgy érzem, anyagilag ez nekünk nagy érvágás lenne, nem igazán fér bele. Egy kis alap játszóház is 4-600 ezer között van, használtan is néztem, hogy elhoznánk valahonnan, de nem találtam....


Egyébként van mindene, meg nem éhezünk azért, de sok dolog hiányzik még a házunkhoz, se terasz, se kertrendezés, bent is lehetne mit csinálni, jön a kistesó is, fél millió nagy összeg most ilyenekre... :/


Csak közben arra gondolok, hogy mindenki másnak van, csak a mi gyerekünknek nincs...



#gyerek #Játszóvár
2022. ápr. 28. 08:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
35%

Osztom a 30 as velemenyet, a kertunk nem jatszoter. Ha jatszoterezni akar, elmegyunk a jatszoterre, ott legalabb van jatszotars.

Kis homokozo, muanyag csuszda, de az is csak a par evest erdekli, max.


Anyukamnal volt hinta az unokaknak, hat sose hintazott rajta senki.

2022. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
23%

,,Meg azért nem napi szinten fog a gyerek elszórakozni a papírrepcsivel. "



Ja, egyetértek, de úgy látszik a lényege a mondandónknak nem jött le. 🤷🏻‍♀️

2022. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
35%
De azt nem ertem ilyenkor,hogy meg a haz sincs normalisan megcsinalva, a meglevo gyerek mar most ne almodjon semmirol, DE jon a kisteso. Nem fogom fel.
2022. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

"De azt nem ertem ilyenkor,hogy meg a haz sincs normalisan megcsinalva, a meglevo gyerek mar most ne almodjon semmirol, DE jon a kisteso. Nem fogom fel."


Mit nem fogsz fel? Nem hiszem, hogy sokaknak 30 évesen patikakész háza van, amin ne kellene még valamit felújítani, kiegészíteni, megcsinálni. Sőt, sokaknak 30 évesen még háza sincs.


Mellesleg, nem arról volt szó, hogy semmiről nem álmodhat a gyerek, egy közel félmilliós tételről beszélünk.


Megélünk, haladunk, de van, hogy választanunk kell. Mint szerintem kb. minden átlagembernek.

2022. ápr. 29. 09:40
 35/41 anonim ***** válasza:
24%
Többen belinkeltek olcsóbb játékokat, műanyag kisházakat.Akkor ha nem akarsz egyáltalán semmit venni, mi a kérdés? Vegyel fel te is csokot vagy babavarot vagy mittudomen.
2022. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem akarok venni semmit? A kérdésem kerti játszóvárra vonatkozott, olvasom és mérlegelem őket, ennyi.


Ha te nem tudsz a kérdésre válaszolni, minek írsz?

2022. ápr. 29. 10:43
 37/41 anonim ***** válasza:
36%

Kaptál választ, véleményt nem is 1et.

Azzal egyetértek, h választani, mérlegelni, de azt viszont nem értem, hogy miért nem az arany középutat választod? Én kommenteltem, h a semmi és a fél millió ház között van átmenet. Kaptál erre is tippeket bőven. Tehát mégegyeszer: nem vennék csodaházat, de olcsóbb, egyszerűbb, a gyerek igényét kielegítő játékokat igen.

2022. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

"nem értem, hogy miért nem az arany középutat választod"


Ki mondta, hogy nem választom a középutat? A kérdés szimplán nem a középútról szólt, hanem a játszóvárról, érted?


Ez nem azt jelenti, hogy nem fogok helyette mást venni, csak kíváncsi voltam, véleményekre. Ennyi.

2022. ápr. 29. 10:57
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
Igazából nem, nem értem. :) Tök mindegy, kinek mi a véleménye a JÁTSZÓVÁR-ról, felőlem itt a gyk.-n mindenki az egekig dicsérheti, de ha kilóg a fenekem a gatyából, nincs kész a ház, a kerítés, jön a tesó stbstb. eszembe sem jutna még megkérdezni sem....most őszintén nem mindegy, ha nem tellik rá????
2022. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért vennék, mert másnak is van, hanem azért, hogy a kisgyerekemnek legyen. Őt nem nagyon érdekli a terasz meg a rendezetlen kert barackfával. Hanem tök jót hátszana ott. Nálunk is van bunki meg homokozó meg tranbulin meg csúszda. Aktívan használja. Nem csak kismotorozás van odakint. Ez ilyen.
2022. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!