Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az olyan politikusnők, akiknek...

Az olyan politikusnők, akiknek gyerekeik vannak, hogy bírják a politizálást a gyereknevelés mellett?

Figyelt kérdés
Példálul Dúró Dórának is kisgyerekei vannak.

2022. máj. 4. 10:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Meg tudod mondani, mennyi magánszektori hely van ahhoz képest, amennyi ápoló szívesen átmenne oda? És milyen eloszlásban vannak országszerte? Nem hiszem, hogy ezt végiggondoltad... Ha ilyen könnyen menne, akkor már rég ott lenne mindenki, nem gondolod? :D
2022. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%

miért kellene tudnom, hány ember menne át magánba? mégis hogy gondoltad? kerekedjek fel és kérdezzek meg MiNDENKIT országszerte? nem hiszem, hogy ezt végiggondoltad…

mindenki a saját sorsának kovácsa, aki váltani akar mert macerás vagy nem jó ami van, az hidd el megoldja.

de elkanyarodtunk a kérdéstől, szerintem senki se a mártír ápolók nyafijára kiváncsi.

2022. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%
Kettővel vagyok egyedül és megoldom. Szerintem egy politikusnak nincs nehezebb dolga, mint bármelyik másik dolgozó anyának.
2022. máj. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak bébiszittereik.
2022. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
13%

Bebiszitterrel gondolom 😀

Neveli a gyerekuket mintha az anyja lenne, de ha apa meghuzza mintha a felesege lenne megy a nyavikolas

2022. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
85%
25. De gondolom ha apuci nincs otthon sosem és anyuci tart szeretőt akkor jogos a nyivákolás, ugye? :D
2022. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
13%
26: nem 😀 apuci keresse szepen a penzt, az a dolga
2022. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!