Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zeneiskolai tanárok! Hogy...

Zeneiskolai tanárok! Hogy oldottátok/oldjátok meg a gyermeknevelést?

Figyelt kérdés

Mivel a hangszer/szolfézsoktatás 13-14 órától kezdődik, jó esetben az ember 20:00 órára ér haza vagy később.

Tehát lemaradok a gyerek életéről, csak a másik szülő neveli, én meg az altatásra érek haza, vagy hétvégén látom. Anyaként hogy lehet ezzel a munkahellyel összeegyeztetni egy gyereket? Amíg kicsi, biztos nem vihetem be magammal az órákra. És arra sem számíthatok, hogy egész életében csak az apja foglalkozzon vele.



2022. ápr. 22. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Munkahely váltás
2022. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Két megoldás létezik:


1. Ott hagyod a munkahelyed, ha ennyire zavar ez a helyzet.

2. Megpróbálsz valamit egyezkedni a munkahelyen a munkaidőt illetően.


Egyébként nem csak te vagy így ezzel, hanem sok más ember is. Pl aki nagy szupermarketbe dolgozik, ami este 10-ig is nyitvan van, vagy az EÜ dolgozók, rendőrök, stb...


Lehet, hogy ez téged nem vigasztal , de egy áldás, ha hétvégén nem kell dolgozni és a gyerekeddel lehetsz!!!

2022. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjem hangszeres tanár. Nem egy leányálom így a gyereknevelés, nekünk komoly logisztikát igényel, mert más segítségünk nincs és én is dolgozom, de még lehet oldani.

Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt mondja, hogy más munkahelyen is lehet kaotikus a beosztás.

Vagy keresel egy 8-16 munkát vagy megpróbálod maximálisan kihasználni a szüneteket, hétvégéket. Sajnos ez van...

Tudom, hogy minden tanár azzal takarózik, hogy nekik nincs több szabadságukat, mint az átlag embernek, de ez nem igaz. Nekem pl 25 szabadnapom van, míg a férjemnek 46. Azért ez se egy rossz dolog.

2022. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!