Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a gyereke teljes mértékben elutasít mindenféle tejterméket és csak nagyon ritkán megeszik valamit?

Figyelt kérdés
Mi 27 hósak vagyunk. Ahogy áttértünk a rendes tejre fél éve nem hajlandó tejterméket enni. Tápszert sem fogadja vissza. Legfőbb gondom itt a kálcium hiány. Külön van neki ciruppos vitamin de azt nem szereti nem lehet beadni neki trükkel sem, csak erőszakkal. Rátértünk a multivitaminos rágótablettára azt szereti. Ám én úgy tudom, ha a gyerek vitamin formájában kapja mindig a dolgokat a szervezete nem tanulja meg más tápanyagból kivonni. Márpedig folyton vitamint enni nem le lehet. Mit lehetne ilyenkor csinálni? van valami trükk?
2010. szept. 17. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt meg lehet oldani. Csinálj neki főzeléket, sok tejföllel. Vagy így sem eszi meg?

Süssél neki sajtos muffint úgy, hogy a tésztába kevered a sajtot. Vagy így sem jók? Ez nekem nem egyértelmű a kérdésedből.

2010. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kislányom a tápszeren és tejen kívül mást nem fogad el. sem vaj, se tejföl, se sajt, se joghurt, se túró, stb.


Egyedül a sajtos tésztát viseli el, megolvadva...

2010. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vajat és sült sajtot megeszi, de állandóan nem. Főzeléket eszik, bár abból is válogatós.
2010. szept. 17. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti a gyümiket, pl tejbedara banànnal,fahèjjal? Összeturmixolva habbà? TEjberizs?
2010. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!