Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek arccal beleesett a...

Gyerek arccal beleesett a homokba, ettől ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

6 éves unokaocsemre vigyázok, játszótéren vagyunk. Van ilyen csúszda szeruseg két rudbol. Onnan akart lecsúszni, helyette sikerült arccal a homokba esnie, tele volt a szája orra homokkal.

Azóta már jatszik tovább, akkor nem lesz baja?

Aggaszt hogy az orrába is ment, meg azért 1 jó méterről esett és a kezet nem tudta kitenni.



2022. máj. 8. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi baja lenne?
2022. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a na és kategóriája. Fújja ki az orrát, probléma megoldva.
2022. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Hahahha

Nem lesz


Bár az enyém 1 évesen majdnem belefulladt


A száraz homokba belefejelt


De nem 6 évesen

2022. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Marhavicces majdnem belefulladt. Allat
2022. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Az nem volt az... de 1 évesen, amikor alig járt... átbucskázott a homokozó peremén..

Rettenetesen megijedtem.. ugye ő fel sem állt..



6 évesen ne nevettesse ki magát..a nevetés annak szólt... hogy lenne már baja, ha nem tört ki foga stb?

2022. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éves.

Inkább őt kérdezd, ment-e az orrába, fújja ki.

2022. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ma meg hányt. Furcsa érzés mikor nyel azt mondta ma nappal mikor játszottunk és este hányt. Aztán jobban volt, most megint reszeltalmát evett és egyből kihányta.


Szóljak tesómnak az esetről?

Vagy vasárnap óta tuti nem attól van? Volt vagy 120 centi magas az a csúszda rúd ahonnan leesett a homokba.

2022. máj. 11. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az agyrázkódás éppenséggel okozhat hányást, de azért ezek alatt a csúszdák alatt nem szokott akkora gödör lenni és a homok se kemény, meg ez esetben nem napokkal utána jelentkezik torokfájással.

Semmi panasza nem volt akkor? Sírt, nem fájt a feje, nem szédült? Még az orra a legkevesebb, azt kifújja, a szemébe nem ment? Ha nyelt belőle attól mondjuk hányhat így napok múlva, elkapott valami nyavalyát, de az kéznyalogatással is megy.

2022. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szájába is került.

Előbb hasra esett, csak utána arcra, legalábbis nekem úgy tünt. Utána még trambulinozott meg csúszdázott tovább. Nem sírt, pedig amúgy magas az a hülyeség. Ő ahogy rámászott egyből lefordult a keze meg hátúl próbált kapaszkodni ezért nem rakta ki. Vagy másfél méter magas a csúszda, minusz amikor próbált kapaszkodni, kb 1 méterről esett.. Szaladt hozzám, h mossam meg az arcát. Margit szigeten volt amúgy, nemtom ott a játszóba szoktak e mondjuk kutyát vinni a homokhoz.


Fagyiztunk tegnap meg amúgy ittam utána én meg nem vagyok beteg.


Akkor ugye 3 nap után nem ettől van baja?

Eleggé félek ezmiatt

2022. máj. 11. 21:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha agyrázkódás miatt hányna, az nem pár napon, hanem pár órán belül jelentkezne. Egy szerdai hányasnak semmi köze egy vasárnapi balesethez. Az, hogy homok került a szájába-orrába, teljesen ártalmatlan dolog. Az eséstől nem lett semmi baja.

A hányás lehet valami ételtől, vagy vírustól. Szülőként én szeretnék tudni róla, ha a gyerekem beteg, amikor mással van.

2022. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!