Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok megnéznétek a tesztemet...

Lányok megnéznétek a tesztemet? Olyan szerencsétlen vagyok 1 tesztet vettem, az is beleesett az edénybe

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ez a két kép 3 percen belül készült


[link]


ez az utolsó kép pedig kb 8-10 perc múlva, mire kitisztult a teszt a sok nedvességtől meg festékelfolyástól. ://


Pénteken kell megjönnie. Nem tervezünk most gyereket.


2018. jún. 6. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, ez negatív :)
2018. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de ha még nem késik, minek teszteltél?

EZ negatív,de még nem késik a mensid.

2018. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm 🙂
2018. jún. 6. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ilyenkor felesleges tesztelni, én is egy csomó pénzt ki dobtam a korai tesztekre. Ha nem jön meg a várt napon akkor érdemes tesztelni mert most negatív de lehet hogy akkor pozi lesz
2018. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Veszek holnap egy tesztet még és szombaton felhasználom ha esetleg nem jönne meg addig.. Eléggé furcsa tüneteim vannak. Remélem minden oké lesz..
2018. jún. 6. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg mi lett az uj teszt eredmenye. Vagy kuldj kepet
2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind3 kép alapjan negatív szerintem.. De csinalj újat, de leghamarabb penteken, addig felesleges.. Amikor én terhes lettem a mensi várható napján is keresni kellett a csíkokat, másnap szép erős lett
2018. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. Vagyok..

Most látom szombatra tervezed...úgy jó lesz

2018. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ígértem megirom a fejleményt. Vettem tesztet de mivel ma reggel megjött így nem lesz rá szükségem elhasználni. Köszönöm a hasznos válaszaitokat! Puszi nektek! 🙂
2018. jún. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!