Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora gyereket lehet biztons...

Mekkora gyereket lehet biztonságosan ott hagyni a fürdőkádban derékig érő vízben?

Figyelt kérdés
Úgy hogy pl nyitott fürdőszoba ajtónál teregetek, hallom őt, azt is ahogy matat, játszik, de nem látok rá folyton, csak benézek pár percenként.

2022. máj. 15. 18:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Engem 3 évesen már hagytak fürdeni egyedül. A legvadabb dolog amit csináltam, hogy az üveg fogkefe tartó poharat befogtam játszani, ami el is tört és meg is vágtam magam.
2022. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha beszélgetsz vele közben akkor szerintem oké. De azért figyelj oda, a víz mindig veszélyes, pár centi is kisgyereknél. Én is hagytam néha bent, de folyton beszéltünk, hallgattam ahogy játszik.
2022. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, amit leírtál, nem veszélyes. Legalábbis fulladás szempontjából nem az. Meg persze ha nem bambulsz el.
2022. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2%

Nyitott fürdőszoba ajtónál megfázik! Sose hagyd nyitva.


Én a lányom már 5 éves korától egyedül hagyom. De mi panelban lakunk,és hallom,ahogy folyamatosan beszél,játszik. És persze max pár percre.

2022. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
3 éves korától egyedül hagyom, a legőrültebb ötlete eddig az volt, hogy kinyomta a pumpás sampont és kotyvasztott belőle. A fürdő a lakás közepén van, elég gyakran elsétálok a nyitott ajtó előtt, olyankor benézek, hogy minden oké-e, de egyébként ordítva énekel a gyerekem 0-24, úgyhogy amíg hallom a dáridót addig tuti nincs semmi baja :D
2022. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Derjaderja ***** válasza:
81%
15. Az én lányom pont ezt csinálja (ordítva éneklés), még néha azt játssza, hogy ő 7 barátnő, akik elutaztak együtt és összevesztek. Olyankor magával sikítva vitatkozik...
2022. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 évest nem hagynék ott. A bajhoz elég 2 másodperc. Feláll, hogy megnézze hol vagy, megcsúszik, és durván beverheti a fejét. Főleg ha kinyomja a sampont, tusfürdőt, ami leszáll a kád aljára, és nagyon csúszós lett. Én egyszer zuhanyzáskor a lefolyt hajbalzsamon csúsztam meg elég szerencsétlenül.
2022. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy van, hogy az előszobában teregetek és onnan nyílik a fürdő, hallok minden moccanást meg dumálunk közben, de ahhoz hogy lássam be kell nézzek az ajtó mögé, ott a kád.
2022. máj. 15. 20:14
 19/23 Derjaderja ***** válasza:
80%

Hát igen, az picit határidőt, ha nem látni. De Te ismered a gyereked.

Ilyenkor amúgy érdemes a párodat válaszként megkérni, hogy akkor a fürdetés vagy a teregetést választja a gyerek biztonsága érdekében.

2022. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 évest.
2022. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!