Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét utáni nyelvfá...

Orrmandula műtét utáni nyelvfájdalom?

Figyelt kérdés
Kislányomnak pár napja vették ki a manduláját. A kórházban még nem, de mióta hazajöttünk egyre inkább panaszkodik rá, hogy fáj a nyelve kétoldalt. Megnéztem, és tényleg csúnya is neki. Esetleg valakinél volt hasonló?

2022. máj. 15. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ott fogták le neki a nyelvét a műtét alatt és az fáj neki? Csak erre tudok gondolni.
2022. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, de a kórházban nem fájt neki a műtét után. És ott bent egy másik kislány is panaszkodott erre, fél füllel hallottam, hogy az egyik osztályos doktornő olyasmit mondott, hogy ez most az alvás közbeni nyitott szájjal áll kapcsolatban, és a fogak okozzák a nyelv sérülését. Az alvása valóban megváltozott, mivel nagyon durván horkol a műtét óta, nyála is folyik egyfolytában ha alszik. De gondoltam hátha valaki tudja pontosabban ezt a dolgot.
2022. máj. 16. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!