Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, hogy egy 8 éves gyerek Tiktokot nézhet akár szülői felügyelet nélkül is? Vagy be lehet állítani, hogy csak az Ő korosztálya szerinti videókat láthat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyon felelőtlen dolog, de lehet hogy csak én vagyok maradi...
2022. máj. 24. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

9-es vagyok.

Kapaszkodj meg: valamiért most itthon van, és épp gyöngyöt fűz. Aztán lehet, hogy TikTok videót is fog nézni.

Én tényleg csak azt nem értem, miért csak végletekben lehet gondolkodni. Hogy a gyerek vagy képernyőzik, vagy szaladgál a szabadban. Olyan nincs, hogy mind a kettőt szokta? Ha nálatok nincs képernyő, akkor ügyesek vagytok, de akinél van, az sem kizárólag azt nézi a nap 24 órájában, hanem csinálhat bőven mellette mást is.

Ez kb.olyan, mint amikor azt mondják, hogy "nálunk nincs mesenézés, HELYETTE olvasunk." Helyette??? Olyan elképzelhetetlen, hogy egy gyereknek attól még olvasnak, hogy néz rajzfilmet is? Nálunk pl.tiktok ide vagy oda, a mai napig elmaradhatatlan az esti mese, pedig a nagyobbik már 12 éves.

2022. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, és egy szóval sem állítottam, hogy szüksége van az ilyesmire. Nyilván nincs. De szerintem senki sem kizárólag hasznos dolgokkal tölti az összes idejét, néha legyen már helye a hülye macskás videóknak is, ha neki az okoz örömet.
2022. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
A kisfiam is megnézné a Venomot, ( látta a bemutatót mese közben ,egy reklámban.) Boldoggá tenné , mégsem engedem neki..Pedig örömmel töltené el 😅 Vannak szabályok és határok. Valamit lehet , valamit nem. Ez nálam a nem kategória. De mint írtam , nálatok ha ez belefér...A te gyermeked ,te nevelésed, ti napjaitok ☺️
2022. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Igazad van, más családok, más szokások. Csak egészen más az, hogy "nekem nem fér bele", és az, hogy "ez általánosságban megengedhedhetetlen". A Venom nem tudom, mi, de a macskás videó nálunk mehet, nálatok nem, ennyi különbség belefér, senki sem lesz ettől rosszabb a másiknál.

Peace. :)

2022. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még azt szeretném megkérdezni, hogy szexuális tartalmú és ijesztő videók is vannak rajta?
2022. máj. 25. 10:01
 16/16 anonim ***** válasza:
hogyne lennenek. persze nem repkednek cicik meg pocsok mint a pronhubon, de rengeteg lengen oltozott lany rak fel eleg szuggesztiv videokat
2022. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!