Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor erdemes legkorabban...

Mikor erdemes legkorabban pedalos biciklire valtani?

Figyelt kérdés
2 eves kora ota futobiciklizik, nagyon ugyes vele. Most 3 mult, gondolkozunk a pedalos biciklin, potkerekkel. Erdemes mar ekkora gyereknek megvenni v meg korai?
2022. jún. 18. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ülésről le ér a lába és tudja tekerni simán mehet neki, van olyan gyerek aki simán tud menni ilyen korban biciklivel, mondjuk maga az egyensúlyozás részt szerintem 4-5 éves korában elég elkezdeni szerintem
2022. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

3. szülinapjára vettünk a lányunknak, egyből tudott vele menni.

(nem volt futóbiciklije)

2022. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Arra figyelj, hogy pótkerékkel max addig használja, míg a pedál tekerése automatizálódik. A futóbicajon szerzett jó kis egyensúlyérzéket ne hagyd veszni, ne szokja meg a pótkerekek adta stabilitást!
2022. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es! Nem volt futobicoja es a pedalossal potkerek nelkul tudott egybol menni 3 evesen?
2022. jún. 18. 08:36
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Mi is a 3.szülinapjára vettük tavasszal, egyből tudta tekerni.

Volt futóbicója, de az szerintem semmit nem befojásol a tekerési technikán

2022. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
5 nem a tekerési technikán segít, hanem az egyensúlyozáson ha sokat futóbiciklizett a gyerek
2022. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezzel tisztában vagyok.

Csak azért írtam, mert ha volt futóbicó, akkor is tanulni kell a technikát. Nem csak fogja, ráül és már tekeri is.

Az egyensúlyt javítja igen, de az meg a pótkerekek miatt nem nagyon nyilvánul meg. Csak ezért tettem hozzá.


5#

2022. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 év 4 hónapos


Pedálossal próbálkozik..

Van pótkerék

Úgy màr tekeri…


Nagylàny 4 èves most tanult meg pótkerèk nélkül


3 èves kora óta van pedáolsa ( de ő megkésett egyensúlyban)

2022. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

2 éves kora óta futóbiciklizik, 4 évesen kapott pedálost pótkerék nélkül, kb. másfél óra alatt megtanult vele menni, semmi gond nem volt.

Kistesó is ugyanúgy 2 éves kora óta futózik, neki sem tervezünk majd pótkereket feltenni, felesleges szerintem.

2022. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nem úgy értem, ő pótkerékkel tekert egyből, míg később a testvérének ez 4 éves korában is nehezen ment.

(a nagy 5 évesen teljesen egyedül tanult meg pótkerék nélkül menni, a kisebb viszont majdnem 6,5 évesen segítséggel)

2022. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!