Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 4 éves gyermekeknek...

Érdemes 4 éves gyermekeknek ugrálóvárat bérelni születésnapi bulira?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2022. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2022. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha belefér a kötségekbe, akkor miért ne?
2022. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a gyerek szereti, nagy bulit akartok, van rá hely és pénz és lesz, aki felügyeli akkor érdemes. Ha a gyerek inkább szeretne erdőbe menni kirándulni és ott nyársat faragni meg szalonnát sütni vagy épp happy meal menüt enni és strandra menni, akkor nem érdemes. :)
2022. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

És hol lesz a határ pár év múlva?

Szerintem a ló fszának is van határa..

2022. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezt szeretné és van rá keret miért ne. :)
2022. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Hat en az 5-os valaszoloval ertek egyet. Hol lesz a határ kesobb?
2022. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Te hány éves korodig tudod felidézni az életed? 4 éves korra alig emlékszik a legtöbb ember. Mi értelme a nagy rongyrázásnak? De később is, minek akkor nagy feneket keríteni egy-egy gyerek köszöntéséből? A gyerek elsősorban arra fog emlékezni, amit egész évközben átél, megél, amit kap a szülőktől törődést, együttérzést, szeretetet. Akik túltolják és kiskirálynak/kiskirálylánynak nevelik a csemetét, azok később egy senkiházi, elkényeztetett fiatalt kapnak, aki mindent elvár az élttől, nem lesz életképes, önálló felnőtt.

Bölcsődés, óvodás ballagási buli... otthon ugrálóvár, bohóc, sztárfellépő, ajándékba aranyékszer, később motorkerékpár, autó, lakás...


Bocs, de épp az előbb olvastam olyan szülőkről, akik az óvodás ballagást tolták túl.

2022. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra azért szamitsal hogyha a bulin az ugraloban bármelyik vendég gyerek megsérül, akkor azért te leszel a felelős és a felelossegre vonható... Én nem eroltetnem a helyedben:D
2022. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8,Ha nem fog emlékezni rá,ahogy mondtad,akkor hatással sem lesz rá az egész életében...Eltekintve a logikától nem helyes amit írtál,gondolom,nincs gyereked,vagy nagyon szigorú szabályok szerint neveled őt/őket...Az én saját vélemény,hogy szeretem a gyermekeimet,szeretnék nekik boldog,és élménydús jövőt teremteni,mert ha van erre szánni való költség is,hát miért ne tegyünk szebbé egy születésnapot,de minössze 1 évben kétszer,két gyermeknek való örömokozás,sosem jelentett gondot...20 évvel ezelőtt,természetesen más volt a rend,de ha körülnézel bárhol,minden családot túlzásnak találnád,tudom,nem könnyű,de fejlődni kell a társadalommal...
2022. jún. 22. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!