Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van bármi értelme, hogy...

Van bármi értelme, hogy folytassam kétévesemnél a pelenka nélküliséget?

Figyelt kérdés
23 hós múlt, egy jó hete nem hajlandó pelusban lenni, letépi, nem engedi hogy feladjam rá. Jelzi, mutatja ha pisi jön, ugyhogy levettem a pelust, alváskor ráteszem, bár akkor meg sosem pisil be. Kaki mèg bilibe nem ment:( ma 3-szor bepisilt, ugy, hogy az eleje, jó fele bement, akkor szólt. Van ennek igy bármi értelme, vagy eröltessem vissza a pelust? Köszi a választ előre is!
2010. szept. 19. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd vissza. Légy türelmes vele, kérdezd meg gyakrabban kell-e pisilnie vagy kakilnia. Örülj neki, hogy már nem akarja a pelust. Korát tekintve már érett a szobatisztaságra, csak bele kell jönnie. Kitartás!
2010. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most is a nadràgba kakilt, majd a tusolàs alatt fejezte be:( amikor megkèrdem kell e pisilni, int hogy nem, van olyan,hogy akkor is lehuztam a nacijàt,mert màr egy òra is eltelt pisi nèlkül,de ilyenkor hiàba tartom a wc fölè, tiltakozik ès ràngatja vissza a nacit. Majd kb 20 perc ès becsurog az eleje, na utàna szòl.... Akkor ne adjam fel? Holnap kivàncsi vagyok, milyen nap lesz. Ha ilyen pisis, mint a mai,èn visszacsomagolom.
2010. szept. 19. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisleányomnak 18honapos kora óta nincs pelusa, csak alváshoz! Néha előfordul nálunk is hogy késen szól,olyankor sűrűben ráteszem a vécére. Pelenkára egyáltalán ne szoktasd vissza! Kitartás, és türelem.
2010. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy lesz, csak tegnap elkeseredtem, hogy nem megy ez még, és talán ő nem is akarja....köszi Nektek!
2010. szept. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!