Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú hajú lányokra kb. hány...

Hosszú hajú lányokra kb. hány éves kortól lehet rábízni az önálló hajmosást?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs lanyom, de emlekeim szerint 10-12 eves korom korul is meg anyukam segitett, mindig hosszu, borzaszto dus hajam volt.
2022. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem már 10 éves koromban egyedül fürödtem, így a hajamat is én mostam
2022. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
8 éves hugom egyedül mossa a haját.
2022. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De mióta? :) És hosszú a haja?


Mennyi idő, amíg megtanulja és már tényleg eléggé besamponozza és normálisan le is öblíti aztán, stb.?

2022. júl. 3. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8 éves lányom,sűrű hosszú hullámos haját messze nem tudja még alaposan megmosni, persze mindig gyakorolja, de át kell még dörzsölnöm neki
2022. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Kb. 8 éves korától. Hosszú dús haja volt. 9-10 évesen már egyedül vasalta.
2022. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy rémlik, hogy felsőben már én mostam....vagyis kb 11 évesen ....de az is jó, ha az elején - amikor már a gyerek mossa - még jelen vagy a fürdőszobában, hogy lásd, hogy csinálja, és esetleg még belenyúlj, ha nem annyira alapos.
2022. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!