Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől leheg véres az orrváladéka?

Mitől leheg véres az orrváladéka?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves, egy hete tűnt fel pl. Ha sír akkor egy picit véres az orrából folyó váladék. Nem volt megfázva mostanság. Tapasztaltatok ilyet? Orvos szerint piszkálja és megsérti…

2022. júl. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sokat túrta egy időben és ha a körme kicsit nagyobb volt,volt,hogy rendesen verzett is az orra. Hálisten' leszokott róla. Szóval lehetséges. Ha bagyon aggódsz,elviheted egy fül-orr-gégeszhez,de szerintem a gyerekorvosnak lesz igaza.
2022. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is el tudom képzelni, hogy sírás közbeni erőlködés miatt valami kis hajszalér megpattan esetleg.
2022. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Elpattan egy hajszálér, hát nem akarlak megijeszteni, de ovis koromban volt, hogy rendesen arra ébredtem, hogy megindult az orrom vére, DE nem jelent semmi komoly problémát, "kinöttem" Én is. Lehet az is amit írtak, hogy túrta és a körme sértette meg. De ha az előfordulna amit tapasztalból meséltem, sem kell megijedni :)
2022. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Vágd le a körmét, és reszeld is le simára. Látni fogod lesz-e változás, lehet hogy hajszálér, lehet hogy mini sérülés. Nálunk a kislányomnak a füle vérzett folyton 1-2 éves kora között, azt kaparászta sokszor, de ott egyértelmű volt hogy a körme sérti fel.
2022. júl. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Száraz levegőtől is lehet amúgy.
2022. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!