Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyvárosban élünk, de most...

Nagyvárosban élünk, de most költözünk falura. A Kisfiam 5 éves, és középsős az oviban. Eléggé költséges lesz a bejárás az oviba. Napi 40 km oda-vissza. Nagyon megváltoztatná, vagy esetleg lelkileg meggyötörné a változás, ha másik oviba járna?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem...Két oviba jártam én is,és nálunk is ekkor volt váltás.Szerintem még jobb is lenne,mert akkor ismerné a leendő osztálytársait.Vagy általánosiskolába is a városba akarod járatni?Szerintem a bejárás jobban fárasztaná...
2008. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még jót is tehet neki a változás, ezt saját tapasztalatból mondom. Az én gyerekem is középsőben váltott ovit,városból falura. Jot tett neki
2008. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyermeked egészséges, lelkilegkiegyensúlyozott gyerek, stabil családi háttérrel, akkor tuti semmilyen kockázattal nem jár az ovi-csere. Sőt ez a rengete utazgatás lehet fárasztó szegénynek.
2008. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz gond ilyen korban könnyen ismerkednek a gyerekek..:) de azért ha megteheted az oviba iratás elött 1-2 helyi kisgyerekkel összeismertetheted, főleg mivel a falukban mindenki ismeri egymást a szülökkel is jó megismerkedni, és akkor a gyerek nem egy ismeretlen közösségbe megy, hanem lesz már 1-2 ismerőse is:))
2008. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!