Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak! Ti hogy allnatok...

Anyukak! Ti hogy allnatok ehhez a kerdeshez?

Figyelt kérdés
Van egy rokon kisgyerek, aki sajnos nagyon csunyan beszel, neveletlen, amit en nem szeretnem, ha eltanulna a kisfiam. Emiatt en vagyok a feketebarany, amiert ezt szova tettem. Tudom, elkerulhetetlen lesz, hogy erjek hatasok a fiamat, de amikor es ameddig csak tudom, ovom ezektol.
2022. aug. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megoldanám, hogy ne nagyon találkozzunk a rokon kisgyerekkel.
2022. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem találkoznának, és kész.

Azért megdöbbentő, hogy ami miatt régen elsüllyedt szégyenében a szülő, az most már nemhogy rendben van, de arra néznek furán, akinél ez nem fér bele.

Mint a csúnya beszéd, a gyerek rendetlenkedése nyilvános helyen. Minket nem így neveltek.

2022. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 havonta egyszer találkoznak valami vendégségben, nem fogja eltanulni jobban, mint a játszótéren.
2022. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kerek-perec megmondanám a kisgyerek szüleinek, hogy amíg így beszél a gyerekük, szó sem lehet arról, hogy mi találkozzunk velük.

Aki meg emiatt felhúzza az orrát, rájuk se vagyok ezután kíváncsi. Nehogy már ti érezzétek rosszul magatokat emiatt!

2022. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!