Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normalis kozossegi viselked...

Ez normalis kozossegi viselkedes egy 3 evestol?

Figyelt kérdés

Bolcsibe jar 2,5 eves kora ota (muszaj volt visszamennem dolgozni, hagyjuk is…) ahova nagyon nagyon szeret menni, soha egyszer nem sirt reggel mikor otthagyom, mondja is mindig h jo volt, szereti, mesel mindig stb szoval tuti ezzel nincs gond

Szokta mondani h ki a baratnoje, ket kislany es ma nagyon meglepodtem mert kerdeztem h mirol szoktatok beszelgetni es azt mondta nem szoktak beszelgetni mert o nem szol hozzajuk, nem mer, nem akar meg hogy igazabol senkivel se beszelget🤷🏼‍♀️ Bar hozzateszem a legtobb gyerek joval kisebb mint o de azert van 2-3 vele egykoru.

Ez normalis? Ebben a korban meg tenyleg nem nagyon dumalgatnak egymassal?

Amugy az valo igaz h eleg visszhuzodo kislany, zavarba jon az idegenektol is nem nagyon beszel elottuk


2022. aug. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nem nagyon beszélgetnek még. Játék is csak inkább egymás mellett zajlik, utánozzák egymást, de igazából nem együtt játszanak, csak egymás mellett. Játék körüli összeverődésnek hívják. Majd óvodában, később. Ilyenkor még inkább magukkal vannak elfoglalva, de olyan igazi felnőtt kommunikációt nem várj tőle.
2022. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális még akkor is, ha a beszédfejlődése előrébb tart.
2022. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Az nem normális, hogy ilyen hülyeségekkel vannak zaklatva 2-3 évesek. Hagyd már békén szerencsétlent ! Egyébként pedig nem mindenki extrovertált.
2022. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolso miert kell letamadni? Mibol vetted le h zajlatom ezzel meg nem hagyom beken? Beszelgettunk, megkerdeztem tole, valaszolt, nyugtaztam. Majd feltettem itt ezt a kerdest. Nem hiszem h ez zaklatas lenne… jezus🤦🏼‍♀️


Koszonom a valaszokat

2022. aug. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!