Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális ilyenkor?

Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kisfiam beteg és egész nap alszik, nem eszik, inni is itatnom kell. Szinte csak a lázcsillapítón meg pár falat kaján él 3 napja. És napi 24-ből 20 órát alszik. Nem játszik, pedig az az élete és sosem akar aludni, de enni meg imád. Úgye visszafog térni minden a régi kereékvágásba?

2022. aug. 23. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a gyerek? Milyen betegsége van? Azért nem mindegy, hogy egy baba vagy egy iskolás gyerek az, akiről szó van. Ahogy az sem, hogy valami komolyabb betegsége van vagy csak még van fázva.
2022. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok, még annyi, hogy ezeket a kérdéseket ugye feltetted már az orvosnak is?
2022. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Beteg gyereknèl ez normàlis. Mikor covidos volt a fiam, egèsz nap csak feküdt. Inni, pisilni kelt csak fel. Neki gyògyszer nem kellett.
2022. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 éves. Hányós-hasmenős-lázas vírus.
2022. aug. 23. 20:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hù, hànyas, hasmenes neccesebb. Ha eleget iszik, ès az ionokat is pòtolod, akkor nem baj ha sokat alszik. Csak több folyadèk jusson be, mint ki.
2022. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Annál sajnos normális. Figyelj hogy eleget igyon. Evés ilyenkor nem fontos legalábbis erőltetni nem kell. ORS italt érdemes venni. Illetve orvosra minimum ratelefonalni, de ha ennyire levert akkor én el is vinném nézzen inkább rá.
2022. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Remélem, nem vizet adsz neki!
2022. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vizet is de teát legfőképpen és egy kis hideg kólát. Meg sós rágcsát eszik pár falatot.
2022. aug. 23. 21:08
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Kólát szerintem ne adj, az gyerekeknek nem való. ORS italnak nézz utána, gyógyszertár vagy DM Rossmann is kapható. Lehet hogy a közérzete is jobb lesz, ha visszapotlodnak az ásványi anyagok.
2022. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél neki sportitalt. Nincs benne semmi rossz. En mindig ilyet adok 2 napig, napi 1 üveggel. Első nap végére már sokkal jobban érzik magukat. Az ors italok nagyon rosszak, én is alig bírom meginni.


[link]

2022. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!