Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legvicesebb a...

Mi volt a legvicesebb a gyermekeddel kapcsolatban, amikor nem tudtad visszatartani a nevetésed?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a kis vékony hangján káromkodott, meg amikor egyszer hazafelé a kocsiban valamiért végig azt ordította hogy "hol a kakas?" :D még akkoriban kezdett el beszélni.
2022. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Olyan képet vágott a fiam az alma-krumpli kombó kóstoltatásánál, mintha döglött poloskát dugtam volna az orra alá. 6 hónapos most 😊
2022. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

A lányom kb 2 éves volt. Az orvosnál vártuk a sort. Elég sokan voltak, de csend volt.

Erre az én rózsaszín tündérhercegnőm egy hatalmasat odafingott. Nem, az nem puki volt, hanem igazi férfiakat megszégyenítő fing. Na, ha ez még nem lett volna elég, bájos kecsességgel emelt hangon bejelentette, hogy "Dudált a kaki".

2022. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ovis volt, teljesen kiborult az Elvesztettem zsebkendőmet című dalon, mert úgy értette, hogy "Anna kaki" - kivolt, hogy hogy mondhatják ezt... Összegörnyedve visítva röhögtem, olyan jelenetet rendezett
2022. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Sok-sok éve a Balatonon, az üdülő strandján történt ez, amikor a gyerek kb. 4-5 éves lehetett. Állt a vízparton, a nádas mellett, és egyszer csak riadtan felkiáltott:

- Anyu, nézd, ott van egy csikló!

😆

2022. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Fiam 4 éves. Múltkor beljelentette, hogy a 41 éves barátnőm lesz a felesége.
2022. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ki pontozza le ezeket a válaszokat? 🤦‍♀️
2022. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Egy plázában voltunk a lányommal, és nagyon kellett pisilnem. Elég sokan voltak a mosdóban, a lányom meg jó hangosan: Anya, megtörötled a puncikádat?


4 éves, vallásos családból származó kislányra vigyáztam. Hatalmas fetrengős hiszti közepette: "Hol a Bibliám, nem találom a Bibliámat!"

2022. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Édesek:) Én nem pontozok senkit!!!
2022. aug. 27. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

6 hónapja Svédországban jártunk, a 3 éves lányom imádta.

Pár hete Törökországba mentünk, landoláskor a lányom elordítja magát:

Megjöttünk Svédországba, hurrá!!

A fél repülőközönség nagyon jót nevetett, volt aki odakiabált hogy csak nem 😅😅



Vagy múltkor Poroszlón voltunk az ökoparkban, tájékoztatott hazafele minket hogy ez nem Poroszló hanem Poroszpaci


Pár napja étteremben voltunk, a pincérnő elvitt pár tányért, az övét már nem bírta, utána kiabált hogy ezt nem viszed el? Mondtuk neki hogy ilyet nem szabad, de a pincér hölgy is jót nevetett szerencsére


Pár hete játszótéren voltunk, csak mi voltunk ott és a lelkész a lányával. Erre a lányom begurult azon hogy eltört a krétája és felkiáltott hogy "k*rva életbe". Előtte sosem káromkodott, nem tudom hol tanulta. Akkor ott majdnem elástam magam , de utólag jót nevettünk hogy első csúnyaszavát pont a lelkész mellett engedi el..


Pár napja tornázok egy erősítő tornát youtuberol, a hasprés a gyengém, nem tudom szépen csinálni szabályosan, odajön, felnéz a youtubera és rám kiált, anya nem is jól csinálod, ha csinálod csináld jól 🤣🤣🤣🤣


3 éves kis Humorherold amugy állandóan röhögtet minket

2022. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!