Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem a kisfiamat?

Hogyan kezeljem a kisfiamat?

Figyelt kérdés
3 éves fiamnak fitymaszűkülete volt, ma felrántotta neki a doki, de nagyon fáj szegénynek. Pisilni nem tud, mert gondolom borzasztóan csípheti, viszont így nem tudom mi lesz. Nurofent kapott, bekenni nem engedi, de kell pisilnie is. Probáltam már, hogy beleültetem meleg vízbe, meg engedtünk a kukacra lagyos vízet, de nem akar pisilni. Bepisilni se pisil be. Valami ötlet? Nagyon rossz nézni, hogy szenved:(

2022. aug. 30. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
De miért hagytad, hogy felrántsák???😱
2022. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt nem kellett volna :(

Segíteni nem tudok, de mielőbbi jobbulást a kicsinek. :(

2022. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvos szerint muszály volt. Jobb most, mit még később, azt mondta. De nagyon rossz neki most:(
2022. aug. 30. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető esetben azt szoktam mondani, hogy bízz az orvosodban.

De itt most butaság volt csak rá hagyatkozni. Ha már 3 éves a fiad, akkor azért bőven szembe jöhetett volna veed némi korszerű információ a fitymaszűkülettel kapcsolatban.

Sajnálom.

2022. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna ezt megengedni.
2022. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár mindegy.

Az első pisi lesz a legnehezebb, aztán folyamatosan javul a helyzet.

Általában a vízbe ültetés vagy a kamilla be szokott jönni. Rosszabb esetben majd bepisil.

Pár órán belül ez megoldódik.

Ami viszont szörnyű lesz, hogy fürdetéskor hátra kellene húzni neked is kicsit kitisztítani, különben visszatapad és semmi értelme nem volt.

2022. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Többet ne menjetek vissza a hentes orvoshoz, te pedig legközelebb képezd magad mielőtt traumának teszed ki a gyereket. Ha szerencsétek van néhány nap alatt enyhül és elfelejti, ha nem élete végéig trauma lesz neki, merevedési panaszokkal akár vizelettartási panaszokkal. Nem akarlak ijesztgetni, nem egy ilyen eset van és azért írom, hogy ha látod, hogy nem oldódik meg lelkileg szakemberhez kell fordulni. Ez nagyon nagy hülyeség volt, de most próbálj vele nagyon megértő lenni meséljetek, daloljatok fürdés közben, próbáld élvezetes hellyé varázsolni. Hagyd had pisiljen a vízbe. Nagyon sajnálom, rémálom milyen orvosok vannak.
2022. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Milyen baja volt amiért ez kelletr. Ha nincs panasz 13-14 éves korig normális.
2022. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy ezt most kell megcsinálni. Biztam benne, idős, tapasztalt doktor, de akkor talán ez is a baj. Szegény kisfiam, nagyon sajnálom. Az előbb pisilt egy kicsit kamillás vízben, de nem sokat, mert amint megérezte, hogy csíp, rögtön visszatartotta.
2022. aug. 30. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
98%
9. Sajnos sok idős orvosnak ez a mániája. Pedig az esetek 99 %ban magától megoldódik, ha nem pedig szuper torna van rá. Az a baj, hogy innentől pont azért fog letapadni, mert ott összenő a bőr amit feltépett. Javaslom Novák Hunor fütyikisokosát a jövőre nézve, most pedig tényleg a kármentés a lényeg.
2022. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!