Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most kezdte az ovit a kisfiam,...

Most kezdte az ovit a kisfiam, 3 éves, de csak az óvónénivel játszik, nem vesz részt a közös játékban. Akinél volt hasonló, mikor változott meg?

Figyelt kérdés

Nem járt bölcsibe, egyedüli gyerek, és korábban nem is sokat találkozott gyerekekkel.

Az óvónő azt mondta, hogy még nagyon kicsi, de érdekelne, hogy akiknek hasonló gyerekük van, mikor kezdett feloldódni?


2022. szept. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hét volt. Nekem tavaly áprilisban kezdte. Ugyan így voltunk ahogy leírod
2022. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig, vagy inkább hónapokig így volt. Szerintem teljesen normális. Utána lett egy barátnője aki teljesen rossz hatással volt rá, akkor mindig azt gondoltam inkább az ovonövel barátkozzon.
2022. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Óvónő vagyok, mindig van 1-1 olyan kisgyerek aki úgy viszi ki a 3-4 évet, hogy legszivesebben az óvónővel töltené a napjait. Nem magyar barátkozik, szeret felnőttekkel beszélgetni. Általában ők kiemelkedően okos gyerekek lesznek iskolában 😉

Persze próbáljuk beilleszteni őket a csoportba, de látszólag erre nincs is igényük, jól érzik magukat egyedül is.

2022. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!