Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telik egy napotok óvodás...

Hogy telik egy napotok óvodás gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő marad együtt délutánonként, ezalatt mit csináltok?
2022. márc. 3. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

6 órában dolgozom. Így meló után hazajövök Elpakolom a reggeli káoszt, vagy boltba megyek. 4re megyek a lányunkért.

Hazaérünk Átöltözünk amíg én eszek addig beszélgetünk, elmeséli a napját. Segédkezik megfőzni/ha az apja itthon van játszanak. Ha van idő vacsiig én is beszállok. 7kor vacsi, elpakolunk, fürdés Amíg én is lefürdök addig mesét néz. kb 9kor megyünk lefeküdni. Mesét olvasok neki, abba belealszik.

Kb ennyi. Nyáron gyakrabban rendelek kaját amiért csak bemegyek hazafelé, így az udvaron vagyunk főzés helyett.

Most 4 éves

2022. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
2 ovis és 2 kisebb van. Az ovisok szemszögéből: 8-ra viszi őket a férjem, ebéd után megyünk a kicsikkel értük, hazasétálunk, aztán alvás. Ébredéskor most, hogy már világos van, megyünk az udvarra, 5 körül átveszi őket a férjem, én bejövök főzni. Ha sötétedik, bejönnek, 7-ig játék, utána fürdés, vacsora, esti meseolvasás vagy diamese, 9-re alszanak.
2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

4kor megyek érte az oviba, hazaérkezés után biciklizés vagy kutyasétáltatás- ez kb egy óra.

Utána vacsi, fürdés, játék, meseolvasás, alvás.

Én főzni inkább kora reggel szoktam, amikor még mindenki alszi, és hétköznap csak gyors egytálételeket.

2022. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az időszakasz is érdekel, amikor oviban van a gyerek?
2022. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!