Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermekünknek az összes...

A gyermekünknek az összes McDonald's Happy Meal menü játékot meg szoktuk venni ami 10 játékot 10 étkezést jelent havonta ez káros a gyerekre vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 17:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%
Mi kb. félévente eszünk ott, de nem hiszem, hogy annyival rosszabb az izfokozojuk, mint az otthoni vegeta. A rántott csirkefalat pont olyan, mint amit, mi is kisütünk itthon. Az én gyerekem nem szereti a mekis kaját, de az itthonit sem, így nem megyünk háromnaponta, nekem is egyhangú lenne.
2022. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21%
11-es, normális háztartásban a küszöbön sem kerül át vegeta, mirelit csirkefalatka meg a társaik. A vegeta is tele van mindenféle ízfokozóval és egyéb adalékkal, tökmindegy melyik márkát veszed meg. A mirelit cuccokat meg érdemes megnézni miből is vannak... Kritikán aluli dolog ilyet fogyasztani. Házi "vegetát" simán lehet készíteni szárított zöldségek és zöldfűszerek segítségével, a csirkefalatka meg társait pedig bármelyik rántott hús kenterbe veri. Ha a gyerek falatkát akár enni, akkor meg simán csak kisebbre kell vágni a húst és kész.
2022. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Igen, káros neki. Hozzá szokik, aztán pl az oviban mi óvónők kinlódunk vele, mert azt se tudja mi a húsleves, vagy a krumplifőzelék. De szerintem ez csak a napi provokatív kamu szar kérdés. Bár egyes körökben ez nagy divat.
2022. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%
Azért gyönyörűen nyilvánul meg az óvónéni is...
2022. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13/ miért lenne kamu kérdés?
2022. okt. 9. 19:11
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
Miért is? Mert annyi gyerek van aki nem ismeri a különböző leveseket, főzelékeket, zöldségeket, rakott ételeket? Meg sem kóstolják őket, mert anyu nem szokott ilyet. Szokott viszont csipszet, csokit, mekit, kfc, Burger Kinget, tésztát és krumplit adni a gyereknek. Elmondják a gyerekek, nem a kis újjamból szopom ki. A tehetősebb rétegben is előfordul, nem csak a fent említettnél sajnos.
2022. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a kérdés kamu!

Ha nem akkor nagyon sajnálom a gyermeked. Szerintem igen ,sok!

És fujjj.😅

Ilyenkor hálát adok azért mert a gyerekeim nem szeretik. A kisfiam egyenesen rosszul van a mekis kaja "szagátol" sajnálom ,hogy így írom ,de tényleg szaga van! Én mondjuk szeretem a wrappot. De ennyiben ki is merült részemről a meki.


Vegyél 10 db Kinder tojást. Abban van kis játék és mellé főzz valami értelmes ,egészséges , vitaminban dús,laktató ételt a gyermeknek.🤗

2022. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A mekis kaja szerintem borzalmasan rossz izű. Persze a gyerekeknek bejon, mert tele van minden szarral. Nem akarok alszent lenni, kb fel evente mi is elmegyunk,mert persze az en gyerekeim is szeretik nagyon. Ugy gondolom 6 havonta egy ilyen etkezestol nem lesz bajuk...de havi 10?? Na ne vicceljunk mar...es a masik 10 alkalommal meg a burger kingbe hordod,mert ott masmilyen jatekot kapni..?
2022. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha összeszámolnám, életemben hányszor voltam mekiben, a 10 ki sem jönne.

Egyszer kértem Happy Meal-t, egy plüss Füles volt benne (a Micimackóból), az a mai napig megvan, már az unokaöcsém, unokahúgom játszanak vele. De később néhány alkalommal láttam, milyen gagyi játékokat kapnak a gyerekek a Happy Meal mellé, villogó szirsz@rok meg ilyesmik. Persze ha nekik tetszik, játszanak vele, akkor oké. De mindettől függetlenül nagyon káros ennyi mekis kajával mérgezni a gyereket (ha nem troll vagy).

2022. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
🤷‍♀️ Mi évente 2 max 3x eszünk meki vagy hasonló gyorskajáldában.
2022. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!