Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adtatok először McDonald...

Mikor adtatok először McDonald's Happy meal menüt gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 15 hónapos és névnapján elvinném a mekibe.Nem szoktam neki egészségetelen kajákat adni,de ha egy évben 1-2x adok,megengedett?
2022. okt. 10. 07:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 8as...

5 éves a nagy és soha nem voltam vele mekiben. Nem vagyok ősanya. Csak szimplán nem látom értelmét amikor itthon is tudom csinálni ha kell. Hozzáteszem, szerencsére 15kmre van a legközelebbi meki. És nem is vágyik oda mert nek szereti a húspogácsát kivéve ha fasírtpogácsa.

2022. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

1,5 éves a gyerek, vagy 2 hónapja jártunk a Meki mellett a férjemmel, megkívántuk, bementünk enni és nyilván a gyerek is kapott a sült krumpliból meg harapott párat a hamburgerből.


Én nem csinálok ebbők problémát, mivel alapvetően egészségesen eszünk, nyilván semmi baja nem lesz évente kétszer egy gyereknek a Mekitől, de a logikat sem értem, miért kellene névnapi ajándékként oda vinni :D

2022. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi 4-6 havonta egyszer eszünk a mekiben kb., másfél éves, kapott már mekis sültkrumplit, mondjuk 2 alkalommal, meg mekis batátát is evett. Kapott a wrapemből is (én mindig azt eszem, nagyon szeretem). Mindenki túlélte, nem lett mekifüggő, ahogy mi se vagyunk azok. Néha jól esik kicsit kirúgni a hámból, ennyi.
2022. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
11, de akkor színházba, moziba se járj, hiszen megnézheted a tévében.
2022. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

11


Nyilván az ember nem otthonról megy el amiatt, hogy Mekizzen, hanem mondjuk nem készül fel egy utazásra vagy váratlanul megéhezünk.


Legalábbis nàlunk max ilyenkor van gyorssétterem, mert inkább kifőzdèbe megyek, ha elérhető a gyerekekkel.


Viszont én nem is igazán szeretem ( meg lehet kövezni)


Otthon egyelőre főzök, de biztosan lesznek olyan pillanatok, amikor nem tudom megoldani és nem fogom szégyellni, ha rendelem az ebédet.. de a Meki nem ez szerintem…



2 okból esszük


Mert gyors

Vag mert valaki kimondottan szereti

2022. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát szeretjük a mekis kaját, és amikor mekit eszünk, akkor célzottan elmegyünk (amúgy mi 50 méterre lakunk tőle, nem kell megerőltetni magunkat :D). És amúgy én sose csinálok itthon rendes sültkrumplit, utálom, hogy rengeteg olajban kell pacsálni, a szagát is utálom, hogy beeszi magát mindenhová a lakásban, meg ha főzök, akkor már inkább egészséges alternatívát választok, és általában amit lehet, sütőben sütök. Úgyhogy amikor elmegyünk, biztos eszünk sült krumplit, mert amúgy nem eszünk. 13-as voltam.
2022. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 4 éves a fiam. 1x evett mekiben eddig.

Nem vagyok ősanya, nem azért nem kap, mert fuuuj szemét...

Szimplán nem járunk egyáltalan mekibe. Eszünk inkább kinait, gyrost, bármit, de mekibe nem járunk.

2022. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Foodpandáról már rendeltem a mekiből elsősorban magamnak, de kóstolót kapott a 1.5 éves lányom is: happy mealt csirkefalatos répakorongos verzióban.
2022. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14. Oda sem járok bocsi.


15. Igen én is így gondoltam mint az elején írod. De nincs igényünk rá. Inkább gyros. Útközben meg inkább egy étterem vagy hasonló, nálunk ritka ha nem készülők előre hosszú útra vagy nem tervezem bele az útba hogy hol együnk. Én ilyen voltam gyerekek előtt is.

2022. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!