Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adtatok először McDonald...

Mikor adtatok először McDonald's Happy meal menüt gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 15 hónapos és névnapján elvinném a mekibe.Nem szoktam neki egészségetelen kajákat adni,de ha egy évben 1-2x adok,megengedett?
2022. okt. 10. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

"megengedett?"


Senkitől nem kell engedélyt kérned. Azt adsz neki, amit akarsz.

2022. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2022. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb.. Semmikor sem adok a gyerekemnek szemetet. Ha egyszer mégis rászorolunk, majd nem kukázom neki, hanem odaviszem. Addig pedig fózök neki.
2022. okt. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Na, ilyen kérdések alapján merem mondani, amikor azzal jön a szülő, hogy jaj, a gyereke cask a mekit szreti, hogy tuti nem a gyerek volt, aki kérte, hogy oda vigyék, mindig a szülő akarata miatt mennek be.

Semmi bajom a mekivel, néha én is oda szaladok át ebédért, demi az, ami miatt annyira oda kell vinni egy 15 hónapos gyereket???

2022. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

3.5éves és még nem kapott.

Egy 15hónapost nincs az az isten, hogy oda vigyek.

2022. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Most a héten. Terhes vagyok a kistesóval és már hónapok óta iszonyatosan vágyakozom a szemét kaják után (meki, burger king, kfc, hasonló vágyódásaim vannak, én ezt nem is értem, az előző terhességem alatt sárgabarackot akartam enni mindig :S ), plusz a lányom hazahozott egy náthát a bölcsiből, amitől teljesen kikészültem, szóval már nem volt erőm ellenállni, így rendeltem. 2 éves és 3 hónapos a nagylány. Mondjuk ő csirkefalatkákat kapott, nem hambit, abból is megevett egy felet, egyébként a krumplit mártogatta inkább a majonézembe. A happy meal menüt kértük egyébként, eléggé csalódtam, ha őszinte akarok lenni, az én gyerekkoromban még igazi játék volt benne, azóta nem vettem happy mealt, és most egy kissé lelombozott, hogy valami gagyi pokémonos kártyajáték volt a nagy "ajándék", hát nem tudom, lehet nagyobb gyerekeknek ez jobban tetszene, de 8-9 évesen engem már nem érdekelt a happy meal, szóval magamból kiindulva nem ezt a korosztályt kéne megcélozni. Mindegy, olyan sokszor úgyse fogunk rendelni. Ha nem lennék ennyire kívánós, most se rendeltünk volna, teljesen jól megvagyunk nélküle. 15 hónaposan szerintem nem értékeli még a mekis névnapozást, őszintén szólva, sőt eleve a névnapot nem annyira érti, szóval én még nem vinném ezért. Lehet az én kifogásom sem a legjobb, ezzel egyetértek, de 15 hónaposnak még szerintem korai a szemét kaják "bevezetése".
2022. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a meki fétis? Hány ilyen kérdésed lesz még?
2022. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés 99%-ban csak provokációra szolgál - arra jó, hogy a "csak egészségesen etetem a gyerekemet és gyorskajára rá sem nézünk" szuperanyák jól le tudják szólni azokat, akik viszont viszik oda néhanapján.


Egyébként csak menj be egy Mekibe, és látni fogod, hogy tele van kisgyerekekkel. A 15 hónapos is nyugodtan ehet ott egy ünnepnapon, és semmi baja nem lesz.


Nyilván ne Meki legyen mostantól az étkezésének nagy része, de egyszer-egyszer teljesen belefér.

2022. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor te jónak látod.



Voltunk màr Mekiben, de Happy Meal-t sosem ettek..


2,5 és 4 évesek

2022. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Minek???

Már a játékok is full gagyik, nem olyanok, mint gyerekkorunkban.

2022. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!