Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondotok a gyerekeiteknek...

Mit mondotok a gyerekeiteknek hogy jöttek létre ? nem árultam el túl sokat a sajátomnak?

Figyelt kérdés

mert nekunk ez a gólyás dolog mar bölcsis korban se volt hihető neki. most 4 évves

annyit mar tud hogy anya hasából jött. de mivel nalunk egyedi helyzet van és én az apja nevelem segítségél. ezert most mikor erről kérdezősködőt erről (mert anyja újra terhes csak mar mástól aztán néha talakoznak)


azt elmondtam neki hogy őt én tettem bele anya hasába.ezzel is ereztetem vele hogy vegulis én akartam őt és én csináltam.

de ezzel nem árulok el túl sokat ?



2022. okt. 29. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Semmi gólyás meg hasonló hlyeséget, hanem az igazat!


A gyerek, az nem hlye, hanem csupán gyerek.


Apának kukija van, anyának meg nunija és ha ők egyesülnek, abból lesz a kisbaba.

2022. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ha semmit se mondasz el neki, majd az oviban felvilágosítják a többiek - jobb, ha te teszed meg inkább hamarabb! :)
2022. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hat de lany gyerek nembiztos hogy ezt tudni fogja egyböl. nalunk 7 edik osztályban is volt olyan lány aki azt hitte a csókolózásból lesz a gyerek .

( szülei okosak voltak)

azert ilyesmit hogy mi hova való meg minden meg nem mondom neki ,

nemtudom hany évesen kell erről először beszelni?

2022. okt. 29. 21:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy árultál el túl sokat. Igazából azon csodálkozom, hogy nem kérdezett tovább.

Ha kérdez, válaszolj neki rendesen. Nyilván egy négy éves nem kíváncsi az az análszexre, de amikor valamire rákérdez, akkor azt őszintén, rendesen válaszolj meg.

Az jó válasz volt, hogy te tetted bele anya hasába, mert tulajdonképpen igaz, és nem konfrontáltad olyan részletekkel, amikkel ő nem tud mit kezdeni.

2022. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

"nemtudom hany évesen kell erről először beszelni?"


Ezt nem neked kell tudnod, hanem neki. Majd amikor megkérdezi! :)


Egyébként szerintem nagyon burokban kell élnie valakinek ahhoz, hogy hetedikes korára azt higgye, a csókolózásból lesz a gyerek, ott már felmerül a szülő felelőssége is!

2022. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Folyamatosan kell..


Egyèbkènt egèszen jól kezdted..anyuka mit mond neki?


Nàlunk is tèma a 4 èvessel mostanàban

2022. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

meg ez ilyen apai buszkeseg hogy nem az anyja csinalta. nem ő volt az elinditó faktor,ezzek alapot is adok neki, mivel anyja keveset van vele.

igy talan jobb neki.


persze a részleteket nem árulom meg el nemtudom hany évesen tudja ezt egy gyerek elkepzelni vagy megerteni ?

2022. okt. 29. 21:19
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Túlaggódod szerintem!
2022. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6ˇ# anyuka csak a kistesorol mesélt neki és féltékeny lett mar sirt is,azt hitte akor nem lesz ö szeretve , de erről beszeltunk vele hogy van akinek több gyereke van ,

mint egyke akinek meg korabeli unokatesoi sincsenek ezt nehezen érti

2022. okt. 29. 21:22
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Engem pl. dajkának felvettek volna óvodába (nő vagyok.)


De miután sosem volt saját gyerekem, sőt a rokon gyerekekkel is régen érintkeztem már, nem volt indíttatásom elvállalni olyan feladatot, hogy bármilyen kérdésére a kicsiknek értetlenül nézek ki a fejemből... :)


Szóval ez a kérdés meg a rá adott válaszok egyértelművé tették bennem, hogy jól döntöttem végülis.

2022. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!