Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kettő gyermekem egy fiú...

Van kettő gyermekem egy fiú aki 3 èves ès egy lány aki 5 èves ès azt szeretnèm hogy tanuljonak legyen valami szakmájok tanár vagy valami más amiből meg tudnak èlni?

Figyelt kérdés
24 èvesek vagyunk, èn ès a párom de sokat telefonnal foglalkozunk èn az apa dolgozok ès ha ithon vagyok jövök megyek nem nagyon tudok foglalkozni velek a párom ithon van de a házi munkától neki sincs annyi ideje mi lesz ennek a vège így ha ez folytatódik arra vagyok kiváncsi ès hogy mit kelene csinálnunk valami tanácsot szeretnènk kèrni.

2022. nov. 3. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nincs hely az oviban mert ovoda kötteles ha magyarorszågon laktok.
2022. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5 válaszolonak nekem szüleim se mesét nem olvastak se nem foglalkoztak velem ,se kirándulni nem vittek. ilyett az egyik nagymamám csinált velem az iskola szünetben.

viszont nekem 3 gyerekem van és én mesėt olvastam mig kicsik voltak ,kirándulni megyünk ,sütünk együtt.

pont azėrt hogy felnőve gyerekeimnek jó emlékei legyenek.

2022. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor uljel le a gyerekekkel es foglalkozz veluk. Jatszatok koruknak megfelelo jatekokat, tarsast, szerepjatekot, memoriat, dominot, akarmit. Olvass nekik mesekonyvet! Rengeteg gyerekeknek valo ismeretterjeszto konyv van (ha nincs ra penzetek vedd ki a konyvtarbol). Vannak ovisoknak valo foglalkoztato feladatlapok, azok is nagyon jok. Ennyi idosen meg nincsenek elkesve semmivel, de most kell bennuk felebreszteni a tudasvagyat es az erdeklodest az uj dolgok megtanulasa irant. Sajnos nekem is az jon le az irasodbol hogy te sem toltottel kello idot tanulassal. Talan ezt is lehetne potolni, hogy tudj segiteni a gyerekeidnek amikor iskolasok lesznek. Egyebkent nagyon jo es becsulendo, hogy aggodsz a jovojukert!
2022. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi extra foglalkozás ennyi idős korban még. A gyerek agya attól fejlődik, hogy játszik. Tehát ne üljön a tévé előtt, menjen ki az udvarra fára mászni, biciklizni, ugróiskolázni.

Egyébként meg a legtöbb szülő dolgozik, szóval másoknak sincs ideje annyira foglalkozni velük. A gyerekek fejlődnek maguktól is, ha normális körülmények között élnek, nem kell erre annyira ráparázni. Az oviban is vannak foglalkozások.

Azt nem értem én sem, hogy miért jár a kisebbik oviba, 3 éves kortól elvileg kötelező.

2022. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: nem tudjuk, hogy hol élnek és hogy arrafelé milyen az ovi. De van egy tippem, hogy az se túl jó.

Mindenképp érdemes lenne olvasni nekik minden nap, és legalább napi fél órát játszani velük.

2022. nov. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!