Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tarthat ez a helyzet?

Meddig tarthat ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lányom. Az a probléma, hogy pár hete eltávolodott az apjától vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Nagyon szereti egymást apa és lánya, de mostanában mintha csak én lennék fontos a lányomnak. Pl. ha az apja pelenkázná üvölt és sír, ha megyek és átveszem abbahagyja. Eddig úgy, volt, hogy amikor apa délelöttös akkor este ő fürdet, következő héten én. Mostmár apa nem fürdethet mert sír és le se ül a kádba, ha megyek átveszem akkor nyugi lesz. Ma már azért is sírt, hogy az apja fel akarta venni. Talán még sose volt ennyire anyás mint most, gyakorlatilag egész nap jön utánam. Ez nem zavar, csak látom a férjemen, hogy el van kenődve, hogy vele most ilyen a lányunk. Szepariációs szorongásra gondolok, hogy attól lehet ez. Meddig tart?
2022. nov. 20. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy nem beszél még a lányom.
2022. nov. 20. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még változnak. Valószínűleg csak szeparációs szorongás, ebben a korban normális.
2022. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Csak ezzel is próbálgatja a határait. Mi most állítottuk le erről a 6 éves lányunkat. Egyik nap apa miatt,másik nap anya miatt hisztizik. Sokáig tűrtük,hogy oké, legyen,amit ő szeretne. De aztán már odáig fajult,hogy azért hisztizett,hogy ne apa hanem anya (vagy fordítva) pucolja meg az almáját meg ilyenek. Szóval nem kell felülni a hisztinek.
2022. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!