Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Társasjáték, ami 7 évesnek is...

Társasjáték, ami 7 évesnek is megfelel?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 7 éves kisfia, aki nagyon ritkán szokott nálunk lenni (külföldön él az anyukájával).


Hamarosan hazajönnek és ha minden jól megy többször és több időt lesz velünk is.


Társasjátékot szeretnénk venni, amivel tudunk együtt játszani.l, ami nekünk sem olyan nagyon „gagyi”, de egy 7 éves is tudja élvezni.


Gazdálkodj okosan és a Túl az Óperencián megvan, ill. Uno kártya, Dobble, szoktunk Jenga-zni, marokkózni - ezeket szereti is.

Van egy régi Ki nevet a végén? is, de az nem tetszik neki egyáltalán.


Mit ajánlanátok?

Kellene egy kis tapasztalat, hogy mit érdemes megvenni (persze nem mindenkinek ugyan az jön be), mert ahogy nézegettem a boltba, hát, elég húzós áruk van…


2022. nov. 28. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#6

Néztem azt a méhecskéset én is, de valahogy nem fogott meg.

Én most valami koperatív társast keresnék karácsonyra.

(4-es vagyok)

2022. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6 éves múlt a kisfiam. Ő ezekkel szeret játszani: Karak, Ticket to Ride, Álomház, Rizikó, Catan, Carcassone, Cica pizza taco gida sajt.
2022. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11: ha kooperatívat, akkor a Tiltott sorozat. Budapesten tudok is valakit, aki meggyőzhető, hogy eladja a Tiltott Sziget kiadást.
2022. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, sok hasznos választ kaptam és már rendeltünk is.
2022. nov. 29. 08:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Igaz, régi kérdés, de mi nagyon szeretjük a Rókanyomon-t.
2023. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!