Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is egy romboló a 2...

Másnak is egy romboló a 2 éves kisfia??

Figyelt kérdés
Nemrég múlt 2 éves a kisfiam, azt hittem mára jobb lesz mint amikor elkezdődött kb 1 éves korában. Az hagyján hogy időszakosan harap, csíp, csapkod ha mérges, de sokszor olyan kajla, ha nem a kanapén ugrál akkor az autóit ütögeti a lépcsőhöz ha azt nem akkor letekeri a wc papirt, mindig kell valami.. sokszor túl is pörög más gyerek társaságába.. ilyen egy 2 éves?
2022. dec. 8. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Próbáltál már lekeverni neki?
2022. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Enyém is szeret vandálkodni, folyamatos küzdelem, hogy jólnevelt legyen. Szeret hangos lenni, szerintem az normális.
2022. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
1# gyerektelen szutyok, menj innen. Felismerem messziről a kommentjeidet.
2022. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én 2 év 3 hónapos lányom ma vastagon kikente magát, a babáját, a lepedőjét, a plüss állatát és az ajtót Sudocreammel. Gyanús kellett volna legyen az a nagy csend...
2022. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én fiam nem volt ilyen, viszont iszonyat félénk fiú létére, bár maximálisan megbízható.
2022. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként játékok során jól kezelhető, más idegennel is máshogy viselkedik, szeret velem leülni szinezni stb. De ha szabadjára van engedve akkkr halál. Lekeverni még nem próbáltam neki.. de folyamatosan küzdök a neveléssel amit sokban látom hogy használ viszont van amiben nem
2022. dec. 8. 19:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányom ugyanez. Viszont csak itthon. Ha elmegyünk boltba vagy más helyre egy kisangyal. Sokszor dicsérik, hogy milyen jó kislány. Volt, hogy megkérdezték, hogy mindig ilyen nyugodt? Hát nem 🤣
2022. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is :D
2022. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek csak szórakoztatja magát, neked kell olyan környezetet teremteni ahol szabadon játszhat. Kanapén ugrálás tilos. Ezerszer is levenni ha kell. Nem egyszer raszolunk, egyszer hagyjuk.

Autó vagy játék utogetes, elmagyarazas és pelda mutatás után, hogy sokkal erdekesebb ha parkolokat építünk és mind beáll oda vagy bármi, ga nem működik, elvenni,labdát adni neki, azt lehet dobalni. Többi helység ajtaját zárni.

Szerintem ott a gond, hogy mindenki mindig raszol a gyerekre, de sose mutat neki mas opciót, csak elvárja, hogy miért nem rendesen jatszik.

Amikor ilyeneket csinál nyilván unatkozik, figyelmet szeretne. Tudja, hogy ilyenkor odamesz hozza, rafigyelsz.. Óránként legalább 10-15 percre ülj le mellé és csak rá figyelve jatsz, utána konnyebben elvannak.

2022. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is épp ilyen.

Nem vigyáz a játékaira, sőt, ahogy írod, nálunk is üti, dobálja őket. Kiönti direkt a vizet a pohárból, rosszalkodik egész nap.

Szerintem határfeszegetés, mert közben néz rám hogy mit szólok hozzá. Próbál ő a 'főnök' lenni. Megverni, rácsapni nyílván nem fogok, de a szép szó semmit nem ér. Amikor úgy tényleg erélyesen rászólok az néha bejön. Meg a tanmesék.

De a dühében verekszik dologgal én sem tudok mit kezdeni.

Tényleg az egész nap fegyelmezés és türelemjáték. Nagyon nehéz a 'határon' lenni minden percben.

2022. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!