Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első hét ovi, suli után nem...

Első hét ovi, suli után nem lett beteg a gyereked?

Figyelt kérdés

Egy hetet ment máris folyik az orra a lányomnak.. :(

Kiscsoportos..

Sosem lesz ez jobb?

Eddig is kb 2 hét ovi, 1 hét itthom tendencia volt.


2023. jan. 14. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok. Nem volt bölcsis sem, így azt gondoltam többet lesz itthon, de úgy néz ki rendben van az immunrendszere.
2023. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

De, lesz jobb! Nagycsoportban :D

Suliban már csak 1-2ban lesznek néha betegek, aztán később már még ritkábban. És akkor legalább már Te sem kapod el. :)

2023. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kiscsoportos. Szeptember óta 2x volt beteg.

1x köhögött 1 hétig, meg egyszer elkapta a kéz láb száj vírust.

2023. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Derjaderja ***** válasza:
59%
Nekem vmi csoda folytán egyelőre sem a kiscsoportos, sem a bölcsis gyerekem nem beteg.
2023. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem értem akkor velünk mi van, felénk decemberben is üresek voltak kb az ovik, annyi beteg volt.

Én a bölcsiben, ahol alig volt beteg nagyon elbíztam magam, hogy az oviban már akkor tuti sosem lesz, erre..

Pedig eszik mindent jó étvággyal változatosan, adok neki Marslakócskák vitamint, Magmaxx gyümölcskristályt, Sinupretet..

Ennél többet már most nem tudok tenni.

2023. jan. 14. 21:15
 16/16 Derjaderja ***** válasza:
Decemberben az enyémek is voltak. Lehet h félreértettem akkor a kérdést.
2023. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!