Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Náthás, beteg gyereket felügye...

Náthás, beteg gyereket felügyeletét rá mernétek bízni olyanokra, ahol 2-3 hónapos baba van?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ha nekem lenne kisbabám el sem vállalnám.
2022. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betegen alapból kisbabához nem vinném. Én kiakadtam volna, oda hoznak a 3 honaposom mellé egy beteg gyermeket.
2022. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
NEM! Nem vagyok akkora tapló!
2022. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Itt nem arról van szó, hogy rájuk merem-e bízni, mert persze, nyilván tudnak rá vigyázni.

Inkább az a kérdés, vagyok-e akkora bunkó, hogy csecsemőhöz beteget vigyek...

2022. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rá merném bízni, inkább az aggasztana, hogy a kisbabáját megfertőzheti.
2022. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a merésen van a lényeg, mert merni merném, de akarni nem akarnám. Na meg remélem a pár hónapos kisbaba szülei sem vállalnák el a beteg gyerek felügyeletét.

Az más, ha a saját gyereked mindkettő, de azért más gyerekét nem akarom összefertőzni.

2022. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Rá merném bízni, miért ne? Ha az illetőnek több gyereke lenne, gondolom azokat is ellátná valahogy az újszülöttje mellett!!!

Viszont fordított esetben, én biztos nem vállalnám más beteg gyerekének felügyeletét, ha kisbabám lenne.

2022. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez azert jo nagy taplonak kell lenni, hogy beteg gyereket odaviszek egy csecsemohoz.
2022. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. nemhiszem, hogy csak úgy odaviszi, gondolom azért megkérdezi előtte..
2022. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!