Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mesekonyvet keresek az esti...

Mesekonyvet keresek az esti mese olvasashoz,mit ajanlanal? 2 eves a kisfiam.

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Bogyó és babóca könyvek, nálunk nagyon megy, imádja.
2023. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Bogyó és Babóca nálunk is nagyon ment/megy. (Most 3 éves, még sokat nem változott az ízlése :D). Azon kívül a Maszat sorozatot kedveli még. A Brúnó könyveket is szereti, bár azok picit nagyobbaknak valók.
2023. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk Boribon a favorit. Pont elég hosszú, van normális története, aranyos, állandó karakterek. 2éves a fiam nekem is
2023. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Boribon +1
2023. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk Anna-Peti-Gergő megy nagyon, este mindig abból olvasunk 2 mesét, a lányom választ. Ha esetleg valakitől tudsz szerezni, én ajánlom. Mindjárt 2 a lányom.
2023. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van egy Bogyo es baboca kemenylapos,kihajtogatos konyvunk,az nem nagyon erdekli.De lehet,hogy az egy egyszerubb valtozat volt,mert annyi a tortenet,hogy valamelyiknek szulinapja van es,hogy ki mit visz a szuletesnapra. A tobbi konyvben tobb tortenet van? Olyan nehez belenezni a konyvekbe,mindenhol a keresesre a razjfilmet kapom.


A Boribont megtalatam, az nagyon szimpatikus. Abbol beszerem valamelyiket.


Ez a Anna-Peti-Gergo nagyon draga...jo lenne,ha lehetne beleolvasni...probalom google-zni,de meg nem talaltam sehol se belole reszletet.

Nem tudom ki pontoz,nekem mindegyik hasznos valasz.

2023. jan. 24. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Bogyó és Babóca, Anna,Peti és Gergő, Pettson és Findus. 3 éves lány. Mi könyvtárból kölcsönözzük ki a könyveket.
2023. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Maszat és amit a többiek felsoroltak,és van még Bing
2023. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia! 2-es válaszoló vagyok.. én se tudom ki pontoz, neki biztos nem tetszenek a könyvek… mindegy.

Nekünk is van egy keménylapos Bogyó és Babócánk, az tényleg picikéknek való. A puha laposban gyakorlatilag azok a történetek vannak (1 könyvben 2 történet), amik a rajzfilmben.

A Boribon se rossz, bár mi most legutóbb a karácsonyit kaptuk meg, az nekem nem tetszett (nálunk az angyalka hozza az ajándékot, itt meg telibe egymástól kapják, ez mondjuk Bogyóéknál is így volt, az se jött be. én még szeretem megtartani a karácsony varázsát, nem mi vesszük az ajándékokat, na de ez más téma).

Az A-P-G is tetszik a kisfiamnak, csak nekem anyuka túl tökéletes. 😅 Könyvtárakban elvileg meg lehet őket találni. :)

2023. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Pipp és polli a legjobb, és amit már irtak boribon, maszat.
2023. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!