Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mesekonyvet keresek az esti...

Mesekonyvet keresek az esti mese olvasashoz,mit ajanlanal? 2 eves a kisfiam.

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2 éves. Nagyon sokáig a bogyó és babóca volt a kedvenc, de Bartos Erikának van egy jó kis verses könyv sorozata, most az a favorit.

Százlábú, Hógolyó, Zsákbamacska, Zakatoló, Bárányfelhő. Nekünk ebből 3 már megvan, de biztos megvesszük a többit is. Csak ajánlani tudom..esténként csak ebből olvasunk

2023. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Beszereztem egy-ket konyvet.Egy Bogyo es Babocat,egy Boribont es egy Pipp es Pollit.(utobbinak nagyon orultem,az irojat nagyon csipem,van mar 4 konyvunk tole) Anna,Peti és Gergőt meg megprobalom majd hasznaltan. Amit az utolso irt az is nagyon szimpatikus,lehet,hogy meg abbol is veszek egyet. Kulfoldon elunk,ugyhogy anyukam fogja oket postazni,de mar alig varom...:-) Szerintem orulni fog a kisfiam...
2023. jan. 26. 20:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Maszatot is vegyen Maszat utazik, Maszat a tanyán ezt hónapokig vette le 1.5-2 évesen
2023. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 VitiL válasza:
Legkisebbeknek főleg az állatos mesék valók. Dínók, kutyák, csigák... pl. Csiga Pali és a pitypang, Mimóza és a kuncogó párna, Hapciszaurusz, Csiga Lali barátot keres... Lányoknak pillangós: Lilla és a körömvirág, Lilla hársfavirágot szed:-)
márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!