Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az tényleg úgy van, hogy a...

Az tényleg úgy van, hogy a gyerek átok, és semmi pozitív dolog nincs a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nincsen gyerekem, tehát még semmit sem tapasztaltam belőle, de egy ilyen kommentet olvastam Fb-on, ahol a gyermekvállalásról volt szó.

Akármilyen nehéz is és nagy felelősséggel jár, azért biztos hogy van pozitív oldala az egésznek. :)


2023. jan. 29. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19

Engem addig is békén hagynak :)

2023. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

16! 2 gyerekem van, de nem szeretik egymást, nem játszanak együtt, allandóan csak marakodnak! Gondold ezt át!


Kérdésre válaszolva, persze hogy nem átok a gyerek. Amíg még nem akartam gyereket, én is így láttam. Aztán közeli rokonságban született gyerek, az életemben az első, akihez közelebb kerültem, és már akkor láttam, hogy hülyén láttam addig a dolgokat.

Nincs annál szebb, mikor átölel, hozzád bújik, azt mondja "cejetlek anya", stb. Amit lefáraszt a kis apróságokkal, egy pillanat alatt fel is tölti.

De elhiszem azt is, hogy van, aki ebben nem lel örömöt. Aki pl alapból nem akart, vagy nem tette magát pszichikailag helyre szülés előtt.

2023. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kolyokfoglalkoztato ***** válasza:
69%

Nekem 3 gyerekem van. Számomra a gyereknevelés egy igazi önismereti utazás. Rettentően élvezem, ahogy megismerem a gyerekeimet, ki kell találnom, kinél, milyen módszerekkel érek célt. Folyamatos kreativitást, ötletelést igényel.

Amit cserébe kapsz az megfizethetetlen: A gyermekeim feltétlen szeretete, és bizalma egy hihetetlen érzés. Csodás, megható és különleges!

2023. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23-as én is pontosan így gondolom. Az valami földöntúli szeretet, amikor csak úgy odamegy hozzád, és átölel, azt mondja szeretlek anya. Ezek a pillanatok mindenért kárpótolnak :)
2023. jan. 31. 15:54
 25/25 anonim ***** válasza:

24

Van akit igen, van akit meg nem.

2023. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!