Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, ha egy anyuka...

Miért van az, ha egy anyuka szó szerint megbánja hogy szült gyereket, és azt kívánja bár ne született volna meg?

Figyelt kérdés
Köztetek esetleg van ilyen, vagy esetleg olyan, aki nem szült és később azt bánta meg?
2023. febr. 4. 14:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nyilvánvalóan oka van. Nehéz a gyerekkel, nem olyan az anyaság, mint amilyennek elképzelte, nem olyan a gyerek, mint amilyennek elképzelte
2023. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Én szeretnék gyereket de ebben a világban nagyon el kell gondolkozni hogy legyen e.

Illetve ha ő idős lesz kell e vajon szenvednie? Tegyek ki ennek egy életet?


Így egy darabig még biztosan nem lesz. Max ha más országban laknánk

2023. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

2!


Aztán ennek mi köze van a kérdéshez?

2023. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Igazából szerintem a többség szereti a gyerekét, vagy legalább a státuszt,amit a gyerek adott neki (30-40 évesen, ha nincs gyereked,nagyjából tudod,milyen kérdések szoktak elhangzani.). Akik hangoztatják,hogy megbánták,azok nyilvánvalóan mentális betegek és segitségre van szükségük. Viszont ha esetleg egy évek óta nem alvó, zaklatott anyuka mondja ezt hirtelen felindulásból,az egészen más,az kb olyan,mint amikor valakit megsértesz aztán megbánod.
2023. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerek ilyet. Van egy kedves ismerősöm, akinek súlyos értelmi fogyatékos gyereke van. Ha ő mondana ilyet megertenem, de még ő sem mondott ilyet soha.
2023. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

2-es igazi pesszimista... ennyi erővel SEHOL ne szüljön gyereket mert mi van ha... Hisz új-zélandon árvíz van, Amerikában már egy 6 éves lőtte le a tanárát, Ausztráliában szárazság hol meg árvíz, Hawaii vulkán kitörés stb nincs már olyan pont a világon ahol vmiért épp ne lenne rossz a jövő kép. Sőt akkor anyám minek szült meg engem 30 éve hisz itt a corona vírus, infláció és gondolhatott volna erre előre 🤣


Amúgy sokan pofáraesnek mikor szulnek mert mást kepzelnek el.

2023. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

"Akik hangoztatják,hogy megbánták,azok nyilvánvalóan mentális betegek és segitségre van szükségük."


Vagy a gyerekük mentális beteg, esetleg fogyatékos, vagy simán olyan személyisége van, amitől egy átlag ember a falnak megy. De uyge csak így látatlanban kell ítélkezni, mert csak és kizárólag a szülő lehet hibás mindenért

2023. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem akartam gyereket, az escapelle nem hatott, elvetetni nem volt szívem. Az eleje iszonyatosan nehéz volt, 3 emberes baba volt, aztán 1,5-3 éves kora között jó volt, onnan ahogy egyre nagyobb lett a személyisége olyan formát ölt/ött, amit nem vagyunk képesek elviselni! Mintha együtt kéne élned a lekiállhatatlanabb munkatársaddal... Hát én pl ezért bánom.
2023. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha azért bánod meg,mert fogyatékos,az teljesen más téma. De szerintem a kérdés nem erről szólt,hanem átlagemberek átlag gyerekeiről.
2023. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen én most nem igazán a beteg gyerekes szülőkre gondoltam, hanem olyanra, hogy például egy átlag anyuka sokkal könnyebnek gondolta a gyereknevelést, és akkor jött a feketeleves mikor megszületett a gyereke.
2023. febr. 4. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!