Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Ha egy jó ismerősötök,...

Szülők! Ha egy jó ismerősötök, pl kolléga, kolléganő vagy régi barát arra kérne titeket, hogy had ölelje meg a gyermeketeket vagy had fogja meg a kezét, a karját vagy vállát, mit reagálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha ezt azzal indokolná, hogy szeretné tanulmányozni ezeket a dolgokat puszta kíváncsiságból. Hány éves korától

2023. febr. 9. 19:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, csak arra kérlek, hogyha nagyon meg akarsz kövezni vagy el akarsz ítélni valakit a kérdésem kapcsán, az ne én legyek aki a kérdést kiírtam hanem az, aki miatt kiírtam. Csak ennyit kérek.
2023. febr. 9. 20:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De ne engem kérj, mert egyik válaszomban sem támadtalak. 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én nem téged kértelek hanem a kettest. Ha nem te voltál akkor bocsi
2023. febr. 9. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, nem győztél meg. Havonta felbukkan itt, ha nem gyakrabban egy elmebajos nő, aki sehogy nem érti meg, hogy nem ölelgethet babákat, hogy evvel "megtapasztalja" az anyaságot.
2023. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki barátom vagy olyan kollégám aki a barátom, az természetesen miért ne hisz át is jönnek játszanak a gyerekemmel de akivel nem vagyok ilyen viszonyba az nem, hogy nem ölelheti meg ne is nyúljon hozzá.
2023. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14

Kapaszkodj! Az sem én vagyok :-). Megleptelek? :-) De nem értem miért lenne elmebajos? Még mindig jobb ha ölelgetni akarja mintha mondjuk fogdosni vagy csókolózni velük, nem? Az ölelés csak egy ölelés. Értem hogy bizalom meg minden, nyilván neki nem lehet gyereke vagy mit tudom én.

2023. febr. 9. 21:30
 17/22 A kérdező kommentje:

15

Na végre! Nyilván én sem arra gondoltam hogy akárki, akármelyik kollégád.

2023. febr. 9. 21:31
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ilyet nem kér, hogy "tanulmányozni" akarja, mert kíváncsi rá, tehát nem.
2023. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Végre jött egy olyan válasz, amit hallani akartál? Ne haragudj, de tényleg fura vagy.

Ha csak az első kérdés lenne, megkérdezhetné a gyerekemet, aki ha az anyjára üt, egyértelműen nemet mondd rá. Ha a kérdés második része is benne lenne, először elküldeném melegebb éghajlatra, majd nyomatékosan felhívnám a figyelmét arra, ha még egyszer megközelíti 50méteres körzetben a gyerekemet, annak lesz következménye. Tanulmányozni??? Mit? Áruld már el!

2023. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem ilyen. Az én gyerekemmel akár anyukásat játszani, volt, hogy megkért, hogy menjek ki az udvarra, amíg ő a gyerekkel van, hogy el tudja képzelni, hogy ő az anyja. Amikor terhes voltam, mondta, hogy adjam neki a gyereket, ha megszületett, mert ő az idősebb testvér, neki előbb jár gyerek. (Csak lombikkal lehet gyereke, de a pasija nem akart tőle gyereket, azóta szakítottak is.)

Hát én odaadtam neki a gyereket a kanapén ülve, de el nem mozdultam mellőlük, amíg vele volt a lányom. Annyi a szerencséje a nővéremnek, hogy tudom, hogy szívből odavan a lányomért, ha kíváncsiságból akarná valaki tapogatni, nem hogy nem engedném, azonnal kidobnám azt az embert a házból és megszakítanám vele a kapcsolatot.

2023. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!