Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neked hogy esne ha ADHD- val...

Neked hogy esne ha ADHD- val diagnosztizált 8 éves gyermekedről kolléganőd anélkül nyilatkozná, hogy ez csupán rossz nevelés, hogy valaha találkozott volna a gyermekkel?

Figyelt kérdés

A másik gyermekem átlagos, mindkettőt ugyanúgy nevelem.

Már nagyon kicsi korban látszott, hogy a gyermekem sokkal elevenebb, kezelhetetlenebb mint az átlag.

Mára az iskolában gyógyszeres segítséggel nincs fegyelmezési gond, A figyelemzavar viszont sok gondot okoz.

Kolléganőm szerint csakis a büntetés a megoldás, ha például rosszul írja fel a gyerek a házit.

Olyan dologról nyilatkozik kritizálva, saját nevelését dicsőítve amiről fogalma sincs.

Én úgy gondolom jó anyuka vagyok és ezért esik nagyon rosszul ha olyasmiért bántanak amivel kapcsolatban mindent elkövetek, hogy kisfiam tudjon boldogulni, elfogadásra leljen, még akkoris ha mozgékonyabb, szétszórtabb az átlagnál.

Agresszív sosem volt, kedves természetű.


2015. jan. 11. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló kolléganők miatt keresek új munkát. Mindenhez értenek, mindenbe beleszólnak, osztják az észt, okosnak hiszik magukat (munkában is ilyenek, nem csak magánéletben). Nekem erre nincs szükségem, korábbi munkahelyemen senki nem viselkedett így, tehát lehet találni normális kollégákat, én hiszek benne. Ne foglalkozz vele. Küzdj, higy egyszer a főnöke lehess.
2015. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőd véleménye miért számít ebben az esetben? Nyilvánvalóan tudatlan és buta nő, egyik füleden be, a másikon ki! Vagy ha hallani sem akarod, szólítsd fel, hogy olyasmiről beszéljen, amiről hiteles forrásból szerzett információja van. Nem csak azt nézem meg, mit mond valaki, hanem azt is, hogy ki mondja.
2015. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legtöbbször sikerül úgy tennem, De most olyan támadólag és önelégülten mondta, hogy márpedig neki mi a véleménye, hogy nagyon rosszul esett.

A gyógyszeres kezelésből is cinikus gúnyt csinál.

2015. jan. 11. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
És te miért nem véded meg magad és a gyermeked? Miért nem mondod meg neki, hogy primitív a viselkedése, és legalább megpróbálhatna úgy viselkedni, mint ha intelligens ember lenne, már csak látszatból is!
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sok évig szenvedtem ilyen kolléganőktől. Arra jöttem rá, hogy a magánéletemről semmit nem mondok el.
2015. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyermeked boldog lehet, hogy nem a kolléganőd az anyukája.

Mindig mondom: először azt kell mérlegre tenni, hogy ki mondja. Csak utána azt, hogy mit mond. Röviden ebben tudom kifejezni a véleményemet.

2015. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!