Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult, hogy nem tudtatok...

Előfordult, hogy nem tudtatok elmenni az anyák napi ünnepségre? Gyereketek hogy viselte?

Figyelt kérdés
Pont ünnepség előtti napon lesz egy műtétem, utána 2-3 nappal mehetek haza. Kórházi műtét, nincs másik időpont. Lányom imád szerepelni, tavaly is olyan boldogan adta elő nekem, most is készül rá. Emlékszem, hogy gyerekkoromban egyszer anyám nem jött el és mennyire rosszul esett.
2023. febr. 10. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Most kezd el adagolni

És ha tud, menjen el a nagymama..készítsen felvételt.

2023. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tudjon róla előre.
2023. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el neki, hogy már nagyon vártad, de sajnos kórházba kell menned, hogy meggyógyítsanak, és sajnos nem tudod elhalasztani, mert ezt az időpontot is nagyon régen kaptad, és véletlenül alakult így. Mondd el, hogy a nagyival beszéltél, aki el tud menni helyetted apával (már ha aktuálisak ezek a személyek), és felveszik az előadást, hogy a kórházban megnézhesd.
2023. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudni fog róla előre, nem ez volt a kérdés.
2023. febr. 10. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a kistesó császáros születése után pár nappal volt a műsor, akkor se tudtam volna elmenni és leülni a 30 cm magas padokon végignézni, ha maximálisan jól alakul a műtét. A gyerek tudta ezt és más szülők is akadályoztatva voltak. Az óvónők úgy oldották meg, hogy az a gyerek kimaradt a műsor egy részéből, akinek nem volt ott az anyukája.
2023. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Az szerintem nem mérvadó, hogy egy számodra idegen gyereke hogy viselte. Mert ismerek olyat, aki már kicsiként is utálta az anyját és megtiltotta, hogy elmenjen "tönkre tenni a nagyinak szánt előadását". Nyilván neki nem volt trauma a dolog. Lehet a te lányod meg pont az ellentétje lesz és közli hogy nem hajlandó szerepelni, ha nem vagy ott. Te ismered a gyereked.
2023. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nekem más esemény esett így


Ráadásul fontosabb is( neki volt komoly műtétje,amire én mentem volna vele, 4 éves. Váratlanul kerültem kórházba 2 nappal később.


Mégis megértette így is.

2023. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint korábban, nem később.
2023. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el valaki más, akár az apja. A húgom 11 évvel fiatalabb nálam, volt olyan, hogy én mentem. Meg volt előre beszélve és nem is volt gond.
2023. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Derjaderja ***** válasza:
72%

Valahogy esetleg megismételni otthon, hogy elénekelhesse. Apuka segíthet ebben. Ajándék, süti stb.


A tanárokkal is lehetne beszélni, hátha van egy ötletük. Akár jobbulast kívanhatnak a beszédben így névtelenül. Szerintem jó lenne, ha a többi gyerek is tudná vagy legalábbis bátorítani a kislányt h mondja el ha az jól esik neki. És az is szuper hogy vki menjen el, akár az apuka is jó lehet kivételesen.


Felmerülne bennem hogy zoom-on becsatlakozz vagy skype-on ha a közeg ezt engedi és Neked se túl intim. De ehhez nagyon biztonságos közeg kellene pl nekem. De ha esetleg csak telefonon közvetíti a párod (videóhívas), az nem feltűnő és a kislány érezhető h azért csak ott vagy


Amúgy az szörnyű ha vki nem megy el az anyák napjára, de a Te esetedben annyira elkerülhetetlen és egyértelmű, hogy ha megbeszéltek, fogja érteni. Mondd hogy miatta is fontos h egészséges maradj.


Jobbulàst!

2023. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!