Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti vagy hasfájás? Majdnem...

Hiszti vagy hasfájás? Majdnem 3 éves kisfiam éjjelente is felsír. Őrjöng, üti a fejét csapkod. Csak telefonosmesékre nyugszik meg. Nappal többször előfordul mint éjjel.

Figyelt kérdés
Amúgy aranyos okos kisgyermek. De ha rájön a hiszti akkor önkívületben van és sokszor teljesen indokolatlanul. Miota tud beszélni naponta kb 20szor elmondja hogy fáj a poci. Férjemmel végre eldöntöttük hogy elmegyünk kivizsgáltatni. Egyébként kéthetes korában bevettem antibiotikumot. Addig nem sírt, utána kezdődött hogy napi 6-7-10 órát sírt amíg baba volt. És így változott át a sok sok sírás ugymond hisztivé ahogy nagyobb lett.

2022. szept. 18. 05:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Paromál is hasonló volt. Sokáig nem vették komolyan pedig már tudott beszélni és mondta, hogy fáj a hasa.

Végűl egy ilyen görcsös sírós jelenet után elvitték kivizsgálni, és kiderült, hogy vakbél gyulladása van.

2022. szept. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vigyétek orvoshoz!
2022. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Az komoly, amióta tud beszélni, azóta magyarázza nektek, hogy fáj, de eddig eszetekbe nem jutott orvoshoz vinni. Örülök, hogy nem ilyen szülökhöz születtem
2022. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Szegény kisgyerek! Naponta 20-szor mondja, hogy fáj a hasa, gondolom nem múlt héten kezdett beszélni, és még nem látta orvos ezzel kapcsolatban??? És téged a “hiszti”je izgat jobban? Ez most komoly kérdés?! Hétfőn remélem a dokinál kezditek a napot!
2022. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Istenem,hát mondja hogy mi a baja,és leszarjátok?Vigyétek orvoshoz azonnal!Komolyan nem értem mi járt eddig a fejetekben? Gyakorlatilag 2 hetes korától tudod,hogy valami fáj neki,most minimum 2 éves ha beszél,és nyugodtan nézed,hogy szenved.Most sem az a baj,hogy fáj neki,hanem hogy felkel és sír.Ne legyen igazam,de valami vele született betegsége is lehet,ha már azóta tart.
2022. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én örülök a válaszaitoknak, még ha csúnyán is szóltok. Az itteni főorvos, aki egyben a magánorvos csecsemőorvos is, egyszerűen leautistázta a gyermekem és úgymond elküldött. Nyilván nem autista... Itt a környezetemben inkább azért rázza a fejét hogy mit kell egy sima hisztit hasfájásnak titulálni és ha eddig mondtam hogy hasfájós azt mondták tetteti, hogy kapjon mesét. Igen hétfőn felutazunk a Duna Medical Centerbe mert a közgyógyításból elegem van. Majd megirom a fejleményeket. Köszönöm a válaszokat
2022. szept. 18. 08:33
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
NE az "itteni föorvoshoz" vidd, hanem egy normális gyerekorvoshoz!
2022. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterologus lenne a kovetkezo lepesem, ha hetfon a vizsgalaton nem latnak semmi.
2022. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
De már rég elvihettétek volna más dokihoz. Ha autista akkor is szüksége van kezelésre, ha nem az akkor is.
2022. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Ételallergia, bélcsavarodás,

bélgyulladás, szorulás..pszichés probléma.. Csak, hogy pár dolgot említsek a sok közül.

2022. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!