Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A TSMT torna mire való igazából?

A TSMT torna mire való igazából?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen olvastam, hogy a TSMT torna a megoldás számtalan problémára. Igazából mik azok a tünetek, amik során a gyerkőcöt erre a tornára kell vinni? Másfél évesem van.

2023. febr. 11. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekünk többször is kiírtak feladatsort és egészen 3 éves koráig nem csinálta meg, úgyhogy tsmt helyett vittem dszit tornára. Aminek nem volt semmi hatása. Aztán 3 éves korában találtunk egy nagyon jó tsmt gyógytornászt, azzal kezdte, hogy mit szeret csinálni a lányom és abból volt a legtöbb feladat, onnantól kezdve megcsinalta kétnaponta a tornát.
2023. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Így van

Akkkkor a bukfencet megcsináltam vele én, nem ő izomból..

A labdára akkor is rátettem.. a mondókánál ha ordított akkor is mondtam mell.


Hidd el!

Volt ilyen, több, mint nem ilyen.


Jeleztem a szakembernél, átbeszéltük melyik feladatnál görcsöl rà. Amúgy a labda volt nálunk a nagy mumus.


( esténkènt pedig pityeregtem, hogy hogy egyeztetem ezt össze a kötődő nevelési elveimmel, de MUSZÁJ volt csinálni, így is használt)

2023. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Jo,hat en meg anyuka szeretnek maradni ,nem egy eroszakos tanar aki ranyomja a tornaeszkozre. En is felek h a kapcsolatunkra ramegy, hiszen merges lesz ram es nekem jon, nem erti hogy ez neki kekl vagy hasznára válik,csak azt látja hogy én erőszakkal arra kényszerítrm, amit ő nem akar.
2023. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13


Cseréba 6 hónap után elhagytuk, most pedig örőmmel emlegeti x nénit mikor megyünk hozzá, és csináljuk a tornákat.


( nyáron megyünk kontrollra amúgy. 2 évente kell)


Azért nem tetszett neki, mert azok a gyakorlatok kènyelmetlenek voltak, fàrasztóak.

Egyébként is mindennel ellenkezett.



Mondjuk én úgy gondoltam meg kell találni az egyensúlyt.


Nem ő irányít.

Ha nem akarja az orrszit nem szívod az orrát?

Ha nem akarja viselni a szemtapaszt, de kell, akkor ráhagyod?

Ha nem akar fogatmosni, fürdeni, ráhagyod?

Vagy a gyógyszert nem alarja bevenni?


Én ezt így fogtam fel, hogy ebbe nincs beleszólása, mert nem tudja mi a jó neki.

2023. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Hat az orrszivozashoz is ra kell ulnom. A fogmosashoz is le kell fogni, ahogy az orvosi vizsgalatokon is 3 fdlnott fekszik rajta. Sokat betev, a gyogyszereket eroszakkal toltom bele. Eleg volt. Ha ezt minden nap 30 percen keresztul kell majd csinalnom, a tobbi napi hiszti melle, en feladom,kiszallok. Akkor nem lesz fejlesztve. :(
2023. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15, és akkor inkább szívjon évekig a suliban azért, mert te nem akartál pár hétig 30 percet?
2023. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Par hetig? Ezt evekig kell minden nap otthon... neki fogunk ugrani de mar gorcsben van a gyomrom tole.
2023. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki írta, hogy még nem futóbiciklizik a gyereke. Igaz, nekem nem lázadó típus a kislányom, de úgy gondolom, inkább most kell mindent megtenni, hogy később könnyebb legyen. Nem bocsájtanám meg magamnak, ha bármi hátránya lenne. Mindenki a legjobbat akarja a gyerekének, és hidd el, később meg is köszöni ezt majd.
2023. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van megírva a feladatsor akkor szeretik csinálni. Nem egy akkora horror a tsmt, mint ahogy néhány szülő gondolja itt. Túl kicsi gyerekkel, rossz feladatsort csinaltattok vele azért nem akarja. Nem a minősége a rossz a tornasornak, hanem nem gyerekbarát. Másrészt én szeretem a tsmt-t, de nem mindenre jó és nem biztos, hogy majd jól fog menni tőle a suli. Szóval ez az erőszakkal tornaztatom a bömbölő gyereket, mert majd hasznára válik - egyáltalán nem biztos hogy igaz.
2023. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pénz kidobásra jó, másra nem.
2023. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!