Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 18 eves vagyok es 8-10kilot...

18 eves vagyok es 8-10kilot szeretnek lefogyni igazabol nem dietazni szeretnek ha nem eletmodot valtani nincstobb kenyer csoki ilyesmi es napi szinten torna. Az abonett kenyer jo a kenyer helyetesitojenek? En sokat hallotam hogy fogytak tole.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tőle fogyni, csak nagyon szar íze van. Tehát ha életmódot akarsz váltani, akkor az egész felfogásodon változtatni kell. Agyban dől el, hogy menni fog-e. És persze SPORT SPORT SPORT!
2010. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ehetsz kenyér helyett is főtt ételt, de nem tésztákat, akármi bármi mást.
2010. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha minden nap tornazom a rubint reka dvd re eloszor csak 30percet delelott meg delutan aztan persze kesobb novelem az idot csak eddig semmit nem tornaztam szoval ezis soklessz egyszerre. de igy jolesz szerintetek?

ja amugy en regebben is ette 1-2szer abonett kenyeret nekem nincs bajom az izevel.

2010. szept. 17. 13:16
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én 17 éves vagyok és voltam már 79 kiló de jelenleg 61-62 vagyok...

Nem tudom te most milyen testalkatú vagy,de szerintem hatásos módszer a következő:

reggel sokat egyél, délben kevesebben és este nagyon keveset

pesze köztes étkezések is lehetnek de csak keveset egyszerre és lehetőleg ne kalórisdús ételből...

Ami még fontos lehet hogy 6óra után ne egyél(vagy ha éjfél után szoktál lefeküdni akkor 7-8 után)

mellőzd a csokit ha eszel is akkor délelőtt és ne sokat

A mozgás fontos a legjobb ha csinálsz magadnak egy edzésprogramot és minden edzés alkalmával nehezíted

Nekem így sikerült...sok szerencsét :)

2010. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brna kenyeret vagy pászkát is ehetsz. A lényeg hogy húst szénhidráttal ne egyél és mozogj!
2010. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a szétválasztó étkezés bevált. Tavaly télen kezdtem, fogytam vele 12 kg-t, azóta ezt folytatom kisebb-nagyobb kilengésekkel, és egy gr-ot sem híztam vissza.
2010. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!