Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rubint Reka igazabol mitol...

Rubint Reka igazabol mitol nez ki ilyen jol? Sulyzos edzest sosem lattam tole, valoban a futas, torna és az aerobik teszi?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte folyamatosan használ növekedési hormont.
2016. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem sem láttál még súlyzós edzés közben, mégis csinálom már 15 éve...
2016. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik amit a béka írt,másik pedig, hogy ő is súlyzózik. Elég keményen. Nem az ugribugri dvd-ire edz. Egy időben tele volt a fb a konditermes edzéseivel.
2016. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Pedig állandóan posztolja a facbookra, hogy milyen súlyzós edzéseket csinál lol.
2016. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

LoL ? Nem vagyok fent facebookon.:D kepzeld vannak ilyen fiatalok is...

Amugymeg lehet h pont ezert soha nem is lattam tole sulyzos edzest! Mivel o "celeb "talan pont ezert is irtam igy. Amugy belehalnatok jònéhányan ha a kotozkodes , nagykepuseg es bunkozas halalos lenne.:) azert koszi a valaszokat ;)

2016. ápr. 27. 11:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Béka, miből látszik a növi? Nem kötekedés, csak nem tudom miből lehet ezt levenni.
2016. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted jól néz ki? :D Nincs dereka, a lába is egyben van, és semmi formája nincsen, nincs vádlija, az egész teste egy nagy farönk. És akkora hasa van, mint egy 4 hónapos terhesnek...
2016. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem sem idealis noi alkat, de azt hittem attol nezki igy h tornazik fut stb..nemtudtam csinal e sulyzos edzeseket! Valoszinuleg nem tetszhet ez mindenkinek, de megis csak jobban nezki jopar nonel. .. de itt NEM ez volt a kerdes ugy h leis zarom a jo test, s nem jo test temat.:) koszi h irtatok. Nem varok tobb valaszt!:)
2016. ápr. 27. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Rendszeresen posztolja a konditermes fotóit, sőt gyakran az edzéstervét is felteszi. :)

Nyilván kokszol és tisztán eszik, hát ezekért néz ki így.

2016. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia. En nem latom a posztjait. Sot senkinek. Fentebb irtam, hogy nem rendelkezem facebook fiòkkal.:)
2016. ápr. 27. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!