Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora összeget költötök kb....

Mekkora összeget költötök kb. az 1-3 év körüli, közösségbe még nem járó gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Nyilván csak körülbelül, kíváncsiságból kérdezem.

2023. febr. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Mai áron vagy amennyit költöttem?

7 éve 100-120 volt egy hónapban. Fejlesztés és gyógykezelés miatt.

Iskolasként most nem kerül ennyibe.

2023. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Van egy 16hónaposom

Pelenka kb 15ezer/hó

Kaja nem számottevő, mivel amit mi eszünk azt eszi, akkora adagot nem eszik, amit fel lehet számolni

Ruhát eddig nem vettünk, unokatesóitól kaptunk rengeteget.

Cipő kb 15ezer/szezon



Fiam 3 éves, igaz ő ovis

Rá kb ugyan ennyit költök, annyi különbséggel, hogy pelus helyett ő ruhákat kap.

(Az ovi 1 évre 2000ft-unkba kerül).


Gyógyszerek talán még, amit fel lehet sorolni, az durván 3000ft/hó.

2023. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Havi 100 eFt körül volt 7-9 éve.
2023. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Pelenkát mindig akciósan veszek, szóval max 15e ft/hó, popsitörlő max 1 ezres, de sokszor lemosom itthon vizes textil pelenkával inkább, enni ugyanazt eszi, nem igényel speciális étrendet, tehát passz, nincs nagy fogyasztása, ruhából turi/akció, most már 6 hónapig szokott tartani egy méret, tehát olyan 20-30 ezer (nem csak bodyk, hanem kabát, meg ilyenek is kellenek ugye, mi nem öröklünk semmit), játékot egy évre vetítve max 20 ezerért vettünk, mert még mindig a lakásban található tárgyak érdeklik, nem a játék, cipő 5-10 ezer (márkásak, csak akciósan vettem meg előre), és ezen kívül nem tudom mi van még. Talán a spéci testápolója és tusfürdője, azok drágák voltak, mert ekcémás, azoknak darabja egy tizes volt, de nem fogynak gyorsan, fél évre elég szerintem. Nem járunk semmi klubba, mert nem szereti, mellettünk lévő parkba szoktunk menni, mert imádja a kacsákat. Másfél éves.
2023. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

2 eves

Kb 10-17e a pelus valtozo mennyi fogy van e akcio bar mar lefele teszi 🙂

Kb 3-4 u bebietel (kirandulasra vendegsegbe ha megyunk) 2-4e amugy azt eszi amit mi.

Ruha minimalis meg nagyon sok van elteve meg folyamatosan kapunk. Jatek konyv detto - ezek evi 10-20e max bar nem igen jatszik veluk... jobban elvan a konyhai barkacs stb. mindenfelevel.

Klub jatszohz ilyenek itt nincs. Beteg nem nagyon volt eddig de hat a videki eletben ez ilyen. Havi 3-4e a vitamin gyogynovenyek, homeos bogyok hasonlok.

Mas nem jut eszembe

2023. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
A pelenkát mosom, így a pelenkázás költségeinek egy része korábban jelent meg (összesen 45 ezer Ft), most havonta szerintem 1-2 ezer Ft lehet. Ruha, játék nagy része az unokatesóktól van, a cipője új (ez késő ősszel 20 ezer körül volt). Enni sokat is eszik, próbálunk egészségeset is adni (zöldség, gyümölcs, hal), de meg nem tudnám mondani, mennyibe kerül, mert részben mi is azt esszük. Járunk babaúszásra, ez 13 ezer egy hónapra, viszont ez bőven az elhagyható kategória. Most kellett gyógyszerre és orvosra is költeni (5 ezer a gyógyszer, 30 az orvos, de utóbbit meg lehetett volna spórolni, ha az államiban lett volna üres időpont, de hiába próbálkoztam, 2 hónappal előre sem volt). 2 éves.
2023. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!