Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekágyat javasoltok?

Milyen gyerekágyat javasoltok?

Figyelt kérdés

Illetve sokat segitenetek ha linkelnétek milyen van nektek.

Mindenképp leesesgatlosat szeretnék, és olyat, amin valamennyire melléférek, ha kell.

Először hazikoágyra gondoltam, ilyesmire [link]

De aztán megnéztem ezeket a kárpitozott ágyakat is, abból is inkább a gyerek franciagy tetszik

[link]

Többi fajtából nem találtam még olyat, ami jó lenne, ezért szívesen fogadok ötleteket , köszönöm

17 hónapos a kicsi



2023. febr. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha számít a divat akkor házikó ágy lehet egyedi méretekben / paraméterekkel is csináltatni, de akár egy ügyes apuka is simán összedobja egy hétvége alatt, a kényelem meg a matractól függ. Ez a kárpitozott ez borzalmasan néz ki szerintem, nagyanyámnál van ilyen rekamé, ódivatú és nehéz tisztítani.
2023. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Egyiket sem venném.


A házikóágy cuki egy 3 évesnek, de ahogy nő, egy idő után ciki, kisgyerekes lesz, és feltételezem, ha nem is véglegesen veszel ágyat, azért nem is akarod pár évente cserélgetni.


A kárpitos ágyak meg borzasztóak, azon túl, hogy szerintem csúnyák, igazából azok is csak rövid időre alkalmasak, kifekszik őket, kikopik a hinta, ha belepisilnek/-hánynak, macera a tisztításuk. Akkor még hàzikóágyat is hamarabb vennék.


De egyébként beruháznék egy normális, 160X80-as és 200X90-es méret körüli fenyőágyra, amihez van levehető leesésgátló. Ezt mondjuk 10 éves kora körül lehet cserélni nagyobbra, ha gondolod, és nem lesz ciki sem.

2023. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kettes irja, a karpitos borzalmas, nekem is a mamamnal volt anno ilyen, most lenne 120 eves, ugyhogy nem ma volt.

Bepisil, hany, hat jo lesz takaritani meg aztan szagolni.


A hazikos meg, hat igen 3 eves korig jo, aztan meg ciki lesz neki ahogy no, nekem mar 4 evesen mondta hogy milyen agynemuben hajlando aludni , ami nem babas.


En vettem egy Ikea gyerekagyat, leesesgatlo volt hozza, ugy aludt 4 eves koraig, most 8 es meg siman 2-3 evet elfer benne.

Semmi flanc , csak egy feher fa agykeret, Ikea matraccal.

2023. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel sima ágyat ahhoz pedig külön veszel leesésgátlót.
2023. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sima leesésgátlos ágy, szivacs matraccal van nálunk.
2023. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
5 éves a gyerekem, most választott új ágyat, házikóágyat szuper tetőhuzattal, szóval egyáltalán nem ciki 2 éves kor felett, de ha az is lenne, akkor fogom magam és leszerelem azt az 5 db lécet ami a teteje és máris csak sima ágy… Kárpitosat ne, nagyon hamar besüpped, takarítani egy rémálom, illetve az tényleg ciki lesz ilyen babás mintákkal és azt nem nagyon oldod meg 2 perc alatt.
2023. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!