Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötévesem odavan az Avatarért,...

Ötévesem odavan az Avatarért, elvinném moziba a 2. részt megnézni. Beengedik? (Campona)

Figyelt kérdés
Végig tudná ülni csendben, nem az a gond. Elbizonytalanított a 16-os karika. Annyival brutálisabb, mint az első rész? Mintha az csak 12-es lenne.

2023. febr. 21. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Beengedik. Ez (a karhatár besorolás) csak ajánlás.
2023. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Kb. 5 éves voltam mimor apum elvitt moziba.

Lolka és Bolka a Föld körül.Olyan 70 perces lehetett.

Ez 43 évvel ezelőtt volt.

Nem tudom felfogni, hogy a mai gyerekek miképp képesek ezt a rengeteg ingert feldolgozni, nap mint nap, melyek érik öket. Én nem terhelném mozizással. Még nem.

2023. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

12


Én meg 22 évesen azt nem értem, hogy az 50 felettieknek miért kell anyi idő míg valamit feldolgoznak. Mikor 13 évesen pl Facebook-om lett, anyám néha nézegette, hogy miket nézek, s mindig elégedetlenkedett, hogy túl gyorsan görgetem...

2023. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13.


Kisgyerek! Érted? Azok még olyan alacsnyak.


Róluk irtam, nem a huszonéves egyetemistákról.

2023. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14


Én meg a generációk közti különbségekről írtam.

2023. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!