Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mennyit beteg a 3-4...

Kinek mennyit beteg a 3-4 éves gyermeke?

Figyelt kérdés

Komolyan erdekel. Az en fiam "allandoan".

1 nap ovi, 1-2 honap otthon.

Sot van, hogy 3 oratvan oviban es mire vinnem haza ebedutan mar folyikaz orra es lazas.

Ez normalis?

Idegrendszerileg eretlen amugy, ez kozre jatszhat a hosszantarto betegsegekben?

Ja es minden betegseg vege egy nagy adages hosszu antibiotikum kezeles.

Masnal is ilyen a helyzet?


2019. márc. 24. 09:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnezest, telefonrol irok.
2019. márc. 24. 09:12
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk az volt október óta, hogy 1-2 hét ovi, 1-2 hét itthon. Ha már 3 hetet ment egyhuzamban a lányom, az kb. csoda volt. Most rekord készül megdőlni, ment 3 hetet egymás után, és úgy néz ki, hogy a jövő hetet is megkezdi. Szóval sokat beteg ő is, de ennyira azért nem, hogy 1 napot megy, aztán egy hónap otthon. Antibiotikum még sosem kellett neki.
2019. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Az én fiam is rengeteget volt beteg, 2-3 hétig ment, aztán ugyanennyit itthon. Az óvoda 70 %-a egyébként ilyen volt. Mondhatom, hogy sajnos ez a "megszokott".

Viszont ez már nálatok durva. Én mindenképpen elvinném egy teljes kivizsgálásra. És nem tudom, hogy adsz-e neki immunerősítő vitaminokat, de azt is kéne ezerrel adnod a gyerkőcnek.

2019. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Sosem volt beteg,pedig extrém koraszülött volt. Mióta oviba jàr mindent elkap sorban egymás után,hányás hasmenés,láz nátha köhögés. Olyan erős kis immunrendszere volt hogy ihaj.
2019. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

November óta havi 1 hetet biztosan beteg. Most egész jól bírta, de már megint köhög.

Az én lányom volt bölcsis is, de ott nem volt ennyit beteg ( látszik h többen hordják be betegen a gyereket, mint bölcseiben)

Szerintem ez májusig így is lesz 😕

2019. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Négy éves, még nem volt beteg. Igaz külföldön lakunk , itt van a gyerekeknek immunrendszere, nem cseszik szét a szülők a túlöltöztetéssel és az antibiotikumokkal. Ugyanígy a film órás társai sem betegek, sem az ismerősök gyerekei. Maximum egy kettő kisebb megfázás.

( Igaz nem is volt meg a gyerekemnek sapkája a - 2 °-ban sem)

2019. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
* fiam óvodás társai
2019. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Télen lett 4 éves a lányom, idén kezdte az ovit. Eddig egy komolyabb betegsége volt, februárban elkapta az influenzát, akkor másfél hetet itthon volt. Azon kívül csak nátha-köhögés volt eddig, összesen ezek miatt 2-3 hetet hagyhatott ki. Szerencsére nem beteges, előtte se volt az, pedig nem szed semmilyen extra vitamint. Örültem hogy nem kapott el hányós vagy hasmenéses vírust, pedig volt a csoportjukban.
2019. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"Négy éves, még nem volt beteg. Igaz külföldön lakunk , itt van a gyerekeknek immunrendszere, nem cseszik szét a szülők a túlöltöztetéssel és az antibiotikumokkal. Ugyanígy a film órás társai sem betegek, sem az ismerősök gyerekei. Maximum egy kettő kisebb megfázás.


( Igaz nem is volt meg a gyerekemnek sapkája a - 2 °-ban sem)"


Hat gondolom szuper gyereked van, szuper orszaggal es szuper emberekkel benne.

Kepzeld mi is kulfoldon elunk, nincsenek szinten tuloltoztetve a gyerekek, es megis ugyanugy rengeteg a betegseg a 3-4 evesek kozott. Az en fiam is 4 eves, mielott kozossegbe kerult volna, csak elvetve volt beteg, a novere pedig hozott haza virusokat a sulibol. Szeptember ota viszont sokkal tobb a kohogos, taknyos betegseg nala is, volt fulgyulladasa ketszer, volt kez lab szaj virus, volt influenza is nala. Viszont ezzel igy volt a tobbi gyerek is. Volt olyan nap nem egyszer hogy a 4 csoportban alig volt bent par gyerek, es meg az ovonok is elkaptak.

2019. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Szinten ez a helyzet pedig itt sincs túlöltöztetve, kap vitaminokat eszik mindent, levegőn is sokat játszik. De mindent elkap, vele együtt mi is. 4 nap ovi után hányás hasmenéses vírusban vagyunk, az apja is elkapta. 2 hétig volt itthon előtte felsőlégutival, előtte tüsszösmandula gyulladás. Szerintem ebben az évben a lehető összed bacit, vírust fertőzést elkapjuk. Karácsonyt végig hánytuk :) mikuláskor fülgyulladás.

Szeptemberben kezdte az ovit, nem volt bölcsis, de nem is volt ennyit beteg.

2019. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!